Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el tartosa...

Hogyan tüntethetném el tartosan a mitesszereket?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök ellenük, egyszerűen már nem tudok mit csinálni...Kigőzöltem kinyomkodtam, nem telt el két nap és kétszerannyi jött vissza...hidratáló szappannal mostam...napi kétszer...tény hogy kevésbé látszottak és néhány eltünt, de ez nem tartós és nem is túl hatásos...a tonicokat is kipróbáltam de a bőrömet csak kimarják, a miteszerek ellen a világon semmit se érnek...próbáltam teafaolajos maszkkal az se használt...kipróbáltam a Balea tapaszát, az is csak félmegoldás volt...

Tud valaki hatásos módszert ajánlani?


2009. jan. 1. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus által történő arckezelés. Saját magadnak nem tudod szakszerűen kinyomkodni. De a mitesszerek egy idő után, ha tetszik, ha nem és akármit csinálsz velük újratermelődnek. Ezért kell bőrtípustól függően (3 havonta, fél évente egyszer) legalább felkeresni egy jó kozmetikust. Akinek nagyon problémás a bőre még ettől is gyakrabban. Nekem kevert bőrtípusom van, mitesszereim vannak szép számmal. Pattanás hébe-hóba egy. Én három havonta járok arckezelésre. Az sem mindegy milyen hidratáló krémet használsz, de a legjobb kiválasztásában is segít a kozmetikus. Én már nem veszek drogériákban kapható flinci-flanci csomagolású arckrémet, hisz azokban a hatóanyag csekély, a csomagolást kell megfizetni. A kozmetikustól veszem, kimérve az arckrémet (GIGI), nagyon bevált. Hasonlót tudok neked is javasolni.
2009. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Neutrogena visibly clear arctonikot használtam, plusz ennek a tisztító párnáját, és 1 hónap sem telt bele, eltűntek a mitteszereim. Ezek direkt mitteszer eltávolítók. És tényleg nagyon hatásosak!

2009. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!