Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a mitesszereket?

Figyelt kérdés

Amúgy szép az arcbőröm, de nagyon közelről látszik, hogy az orromon apró, tűhegynyi kis pöttyök vannak.

El lehet ezeket tüntetni valami házi módszerrel?

18/L


2010. jún. 13. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
házi módszert nemtudok, de nekem is az orrom szokott mitesszeres lenni, és én egy radírt használok rá, ami nagyon jól eltünteti őket. ha érdekel így is, hogy nem házi, akkor megirom majd a nevét.
2010. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Véglegesen nem lehet,ilyen a bőröd,ahogy nekem is.

Én egy 5-10perces zuhany fürdővel mosom az arcom,ekkor eltűnnek a mitesszerek, (de csak ideiglenesen),és ez kiszárítja is a bőrt rendesen. De még ez a kíméletesebb mint nyomkodni.

2010. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A házit úgy értettem, hogy minden jöhet, ami nem kozmetikus.:) Szóval érdekelne a radír neve....:)

Amúgy nem is tudom, h hogy lehet ezeket nyomkodni... Azt sem tudnám hogy álljak neki, mert olyan kis picik.

2010. jún. 13. 18:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne a radír neve!:)


20L

2010. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Vichytől az egyik pattanás elleni krém tüntette el.
2010. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

hát, most egy 2000 éve tartó titkot tárok fel előtted szóval nagyon figyelj: Utazz el Egerbe, talizz egy Péter nevű srácccal, majd orálisan elégítsd ki és a végterméket az arcodra kapd. Ezután a bőröd 200 évig feszes, pattanás és miteszer mentes lesz.

Remélem tudtam segíteni. puszi :)

2010. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam h egyetlen hátránya van: 2 hetente meg kell ismételni. Viszont szerintem megéri. :)
2010. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szija Petiiiiii...:)

Köszi a tippet... Majd kipróbálom...;) XD

2010. jún. 13. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia Ribizleeee :D

helyes, helyes. majd "mesélj" milyen volt. ;D

puszi :)

2010. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. A radír neve : Clear & Clear Blackhead Clearing DAILY SCRUB. én úgy szoktam használni, hogy száraz bőrbe dörzsölöm, amíg fel nem szívósik a krém, és csak a kis kék szemcsék maradnak. aztán leöblítem. nagyon hatásos. én már 2 használat után nagyon sok javulást láttam, szinte az összes eltűnt. Itt egy kép róla :

[link]

2010. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!