Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el az...

Hogyan tüntethetném el az orromon lévő mitesszereket?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam... Nagyon sok krémet, arctisztítót, habot kipróbáltam, de semmi nem segít. Már nem tudom vele mit csinálni, és egyre nagyobbak. Nincs valamiféle házi kezelés, vagy ilyesmi? Bármilyen tipp jól esne. Köszönöm....
2011. febr. 21. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Azokra az apró fekete pöttyökre gondolsz?

Mert akkor szappan. Minden reggel és este sok szappannal arcot mosok, és utána tonikot is teszek rá. Nem mondom, hogy 100%-ban eltűnik, de halványul...nappal meg bekenem alapozóval és akkor nem látszik.

2011. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez tuti használ:)


http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE

Ha nem értenél angolul... -> 1 tk. zselatin, 1tk tej, 15 mp mikró. Felkened,ha megdermedt, lehúzod.

a nagyobbakat kiszedte, a de a kisebbekkel nem csinált semmit...

2011. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szepen XD Azonnal kiprobállom
2011. febr. 21. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Én gőzölni szoktam és utána kinyomkodom. A szappan tényleg jó csak nekem annyira kiszárítja a bőröm, hogy muszáj bővebben betestápolóznom.
2011. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tisztítsd ki minden oldalról finoman nyond ki őket és fertőtlenítő.
2011. febr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De azt mondják, hogy nem szabad őket kinyomni, mert akkor mélyebbek, és nagyobbak keletkeznek.
2011. febr. 22. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:
ezt kiprobálom!
2011. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg,ha benne marad,begyulladhat és kitágul a bőr is.A miteszereket csak így lehet eltávolítani.
2011. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!