Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett sárga a hajam...

Miért lett sárga a hajam ugyanannál a fodrásznál, minden ugyanaz volt, sokadik alkalom után?

Figyelt kérdés

Szőkítés volt, már majdnem két éve járok, hozzá, ez volt a 4. alkalom. Ugyanazt tette/csinálta mint a múltkor, minden grammra pontosan (legalábbis ezt mondta) az volt mint a múltkor, de most sárgás lett az eredmény. Legutóbb nagyon jó lett, hideg szőke.


Mi lehetett a baj? Hogy tudok rajta javítani házilag?


2023. szept. 7. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Elöször is, HÁZILAG sehogy sem tudsz javítani rajta, csak rontani.

Másodszor lehet, hogy valamiért a hajad szárazabb, más sampont, egyebeket használsz otthon, mint elötte, kiszívta a nap nyáron, stb - ez mind befolyásolja a hajszínt.

A fodrászod tudna rajta valamennyire segíteni, normál esetben ezt minden plusz költség nélkül szokták vállalni

2023. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hazudik!


Most ócska, olcsó hajfestéket használt!

Évek óta így szívatnak engem: amikor új fodrászhoz megyek, első néhány alkalommal jó minőségű hajfestéket használnak, a hajam gyönyörű, hamvas szőke lesz.

Majd miután rászoktattak, hogy oda járjak, elkezdik használni az ócska, olcsó hajfestéket és undorító arany-sárga színe lesz a hajamnak!

Persze, azt állítják, hogy ugyanazt a festéket használták, ami nem igaz.


Ráfogják a samponra, amit otthon használok, a száraz hajra és még a hormonokra is!


Ebből semmi nem igaz!


Amikor lecserélem a fodrászt, minden újra kezdődik: néhány alkalommal szép hajszín, gyönyörű haj, majd ezután sárga-arany undorító szín.


A legdurvább eset akkor volt, amikor ezt megtette velem egy díjnyertes mesterfodrász, aki mindig elkért egy vagyont a festésért. Azt hittem, hogy egy mesterfodrásznál ez nem fordulhat elő, de ő sem jobb, mint a többi.


Ezért már 4 éve én magam festem a hajamat. És láss csodát: a hajam mindig ugyanolyan szép lesz!

2023. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!