Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajjal mit tud kezdeni...

Göndör hajjal mit tud kezdeni egy átlagos fodrász?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még fodrásznál, mert a mamám fodrász, kicsi koromban anyukám mindig vele vágatta a hajam, aztán pedig kamaszkoromtól magamnak vágom, és mivel göndör, nem nagyon látszódnak az apróságok, hogy nem teljesen tökéletes, néhol picit hosszabb, rövidebb stb. Sosem vasaltam még ki, mostanában gondolkodtam először azon, hogy szívesen kivasalnám, kipróbálnám egyenesen, ilyesmik.


A kérdésem pedig igazából az lenne, hogy odaállíthatok-e egy fodrászhoz nagyon göndör hajjal, hogy egy mosást, egyenesre vágást/igazítást, és egy kivasalást (azt sem tudom csinálnak-e ilyet, tényleg sosem voltam egyetlen mai fodrásznál sem :D) szeretnék?


Őszintén, nem merném magamnak kivasalni először, mert amilyen béna vagyok, szerintem szétégetném valamim, plusz ha nem tetszik egyenesen, hiába vettem meg hajvasalót. A másik, amiért fodrászhoz szeretnék menni, hogy úgymond hajt a kíváncsiság, hogy mit tudna kezdeni egy igazán hozzáértő a hajammal :')


Köszi a válaszokat előre is!



2023. szept. 10. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is göndör a hajam és ha fodrászhoz megyek , egyenesre vasaltatom.

Magamnak nem tudom megcsinálni, mert tényleg nagyon göndörödik és nayon erős szálú is.

A probléma viszont az, hogy nagyon sok fodrász sem tudja szép egyenesre megcsinálni. Néha olyan hajjal jöttem el valakitől, ami kb. úgy nézett ki, mintha magamnak próbáltam volna itthon kivasalni, és nem sok sikerrel.

Aztán találtam egyet, ő nagyon szépen megcsinálta, 4 évig jártam hozzá.

Sajnos 3 hete költözött el a városból, így majd keresnem kell valakit helyette aki ért hozzá.

Sajnos nagyon sok a béna fodrász. Mielőtt mész valakihez, kérdezd meg tőle, hogy tud e göndör hajjal bánni.

2023. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Hujjujj! Gyakran járok fodrászhoz és a fodrásznőm mondta hogy göndör hajú embereknek először állatorvost hívjak, mert a hajujba befészkelhet egy vándormadár ezért nyiszatolás előtt csiripelő hangot adnak ki plastik fütyülőv dl 3 és fél sört ittslam
2023. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a választ!

#2 nem biztos, hogy értem, mire akartál kilyukadni, de nagyon poénos :D

2023. szept. 11. 00:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egyetértek 1-essel, kérdezd meg a fodrászt, hogy foglalkozott e már göndör hajjal. Esetleg ismerősöknél érdeklődj, akik szintén göndör.


Van facebookon göndör hajas csoport: Magyar Göndör Közösség, szerintem érdemes lenne belépned. Gyakran ajánlanak fodrászokat, technikákat is.

2023. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!