Szalagavató haj?

Figyelt kérdés
Elég problémás hajam van. Ezt úgy értem hogy nehezen egyenes de nem hullámos és göndör sem, éppen emiatt a begöndörítés hővel nem marad meg benne pár óránál tobbet, akkor sem ha fodrasz csinalja. Mit tanacsoltok? Mert valamilyen kulonleges hajat szerettem volna a szalagavatora de praktikus fog kelleni mert egesz nap ott leszunk, elotte meg osztalytanc is, a beutazassal is elmegy az ido, ide oda fogunk menni es annyi ido alatt szet jonnenek a loknik. Nektek hogy volt? Meg mindig gondolkozom a fodraszon de nem tudom mert a vasalas unalmas. Ha half up es ugy begondorites az marha jol nezne ki de megintcsak szetjonne. Vagy hajcsavarokkal oldjam meg? Ti hogy csinalnatok a helyemben? Viszonylag hosszu hajam van. Elore is koszi a segitseget!

2023. szept. 13. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonlo hajam van, hajgondoritovel szoktam megcsinalni es lefujom hajlakkal. Nekem ki szokott birni egy napot. Fodrasz biztos megcsinalja rendesen
2023. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

200-210 fokon hullamositsd vagy fodraszal csinaltatsd meg, kb ket napos legyen a hajad mer ha nem friss annyira akk jobban megmarad benne ,plusz ha lassan huzod a hajgondoritot vagy hajvasalot mer azzal is megelehet csinalni hullamosra

Sok hajlakk es ugy marad fixen

2023. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én olyan fodrászt keresnék, aki jártas esküvői/alkalmi frizura készítésben.
2023. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kontyom volt és rengegegen irigykedtek. Dőpróbá, fullos oltozo, folyamatos proba es tancok. Iszonyat melege van az embernek, allandoan atoltozes. Praktikus es egy szep hajdisszel nagyon elegans.
2023. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A helyedben ha nagyon hosszu a hajad egy koszoru fonatot dobnek fel diszekkel. Megmarad benne es nincs vele gond.

A tancok utan a kepeken is ugyanolyan lesz. Nem ugy mint egy gondorites ami akkorra mar reg egynees

2023. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4es tudsz kuldeni kepet arrol a kontyrol?
2023. szept. 14. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyedül én nem mentem fodrászhoz szalagavató előtt, csak otthon megmostam és kiengedve hagytam + anya beletűzött egy díszt és annyi de mivel hosszú és hullámos-göndör sokan megnézték😄 igaz hogy osztálytáncnál nem a legpraktikusabb de másoknak se volt az az agyonsprézett, beállított frizurájukkal🤷‍♀️ fodrász+hajlakk (talán) vagy pedig a fonat/konty is jó ötlet
2023. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!