Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam töve 2-3nap után...

A hajam töve 2-3nap után zsirosodik, hajvégem száraz. Milyen sampont tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

nivea kizárva nagyon lezsirositotta:S

használtam head&shoulderst, de attol meg olyan prüd volt a hajam. Gliss kurt használok szinte mind1iket kiprobáltam kivéve a szöke hajra valot, festett,hullámos illetve a rozsasin terméket. A hajnövesztös és a mineralos ami tartalmaz nem tom mennyi vitamint narancssárga kupakos elég jok voltak 4napot is kibirt a hajam. hajvég ápolot, száraz hajvégra még pakolást használok ami segit, viszont zavar h hamar zsirosodok!

tudtok vmi jo sampont?syoss pl? akartam venni de lebeszéltek mert zsirosit..félek h nekem még zsirosabbá tenné a hajam!

válaszokat elöre is köszönöm!


2010. okt. 17. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!én azt javasolnám,vegyél egy zsíros hajra való sampont hajmosás után pedig a hajvégekre testápolót kenj majd mosd ki!nekem használt
2010. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja ami a sampont illeti xD sajnos én is nehezen találok a hajamra,de pl a wu2 egész jó.nekem a head&shoulderstől korpás lett...most egy ilyen barackos-papayas samont hasznáálok,a nevét sajna nem tudom leázott róla a címke xD de próbálj ki minnél többet,mert ami másnak használ nem biztos,hogy neked is fog.idővel majd kitapasztalod
2010. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! a zsiros hajra valo samponok azok mindig zsirositották azokat már rég nem használom.
2010. okt. 23. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!