Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből, barna leszivatás...

Feketéből, barna leszivatás nélkül?

Figyelt kérdés
alapból sötétbarna a hajam de régebben vörösvolt,és visszabarnítottam de a barna festékek teljesen befeketítették. már vártam 3hetet de még mindig nem világosodott. ha erre rákennék világosabb barnát az változtatna bármin is vagy szivatni kell?
2010. okt. 17. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szivatni kell. Én (kopott) feketéből lettem barna, majd szőke. Először egy színleszedő lett rátéve (hasonló mint az oxy reload csak más márka, nem tudom a nevét), majd a koktél, ezt lehetett már barnára festeni. A barna festéket le fogja dobni a fekete haj.
2010. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
szerintem ha valami világos barnát teszel rá akkor világosabb lesz.
2010. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rákensz világosabb barnát, akkor a lenövésedet be fogja fogni valamennyire, a többi meg marad sötét.
2010. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!