Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha barna a hajam de feketére...

Ha barna a hajam de feketére van befestve, és le akarom szívatni, akor milyen színe lesz a hajamnak leszivatás után? Illetve az mennyire rongál?

Figyelt kérdés

Léci értelmes válaszokat ez nekem nagyon fontos!!

és mégegy kérdés: ha decemberbe lett feketére festve, de előtt is feketére volt festve, akk náyrra kikophat a fekete?


2011. febr. 6. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sárgás színe lesz szivatás után, és arra készülj fel, hogy lehet, hogy az összes hajad kihullik, mert a haj leszívatása eszméletlenül roncsolja a hajat, sok fodrász el sem vállalja!


Nem hiszem, hogy nyárra teljesen kikopna. Nekem is fekete volt és szépen megvártam amíg kikopik, ez 1 év volt minimum, de még 1 év elteltével sem mondhattam azt hogy teljesen eltűnt volna a fekete. Ez volt kb 2 éve, és talán most mondhatom azt, hogy teljesen eltűnt a fekete!

2011. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem pár hónap volt míg teljesen eltűnt a fekete, mert én levágattam. Mindig ilyen bubira vágattam, így jóhogy hamar eltűnt vágással. De hosszú hajnál sok-sok idő. És a fekete akár színező, akár festék, teljesen sosem kopik ki. Azt csak levágni/leszívatni lehet.


Fodrásszal egyszer szívattam, az eltartott 4 órán keresztül, de nem roncsolódott a hajam. Utána rögtön ráfestett barnával, hogy szép legyen. Ugyanis szívatás után nem fehér lett a hajam (pár fodrász olyanra is meg tudja csinálni), hanem narancssárga. Nagyon jó fodrászt keress. Lehet, hogy drága, de megéri!


Otthon kétszer szívattam már, L'oreal Éclair Claire-rel, és sprőd lett, nyúlott, szakadt le a vége, ráadásul piros volt, a teteje meg citrom. Jó ideig várhattam, mire megint normális és fényes, erősebb hajam lett. Most melíroztatni fogom, szerintem ez a legjobb megoldás ha világosítani akarod. Azután fokozatosan többet tesztek, a végére jó lesz. De a helyedben megvárnám míg lenő a fekete. Vágasd minél sűrűbben.


Ez csak az én véleményem, remélem valaki ír majd ide pozitívabb tapasztalatot is! :)


Sok sikert!


22/L

2011. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, egyáltalán nem ajánlom a szivatást!!!! Sárga, narancssárga színű lenne és nagyon roncsolja! Nem egy esetet hallottam már róla, hogy leégeti a hajat....

Nekem sötétbarna lett festve teljesen feketére fogta a festék ez már 2 éve volt és csak a teteje kopott ki a hajamnak vége nem!


Én is hasonló helyzetbe voltam, mint te és 2hete a DM- ben vettem egy Colour B4 nevű hajfesték eltávolítót az Extra változatot és teljesen kiszedte a festéket az eredeti hajszínemre!!! Nézz utána neten is csak jókat olvastam én is róla és a youtube-on vannak videók is.

A mai világba már nem szabadna leszivatni a hajat főleg ha lehet venni ilyen szuper dolgokat is! :)


Itt a honlap: [link]


Remélem hasznos a válaszom már csak tapasztalatból is mondom! Ha kérdésed van kérdezz nyugodtan!

2011. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ismirek egy csajt,aki befestette a barna haját feketére...max fél év után meg megint platinaszoke lett...neki nemlett semmi gond vele...csak elore amikro festette nagyon nagyon csúnya szííne lett...voroses narancssárga...fúúj....ja és tényleg nagyon roncsolja :s
2011. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :) a harmadik kommentelőnek pedig duplán köszi :) kifogom probálni :)
2011. febr. 7. 16:58
 6/14 anonim ***** válasza:

kérdező: kpróbáltad? milyen lett? megéri??

Éis kakarom próbálni :D

2011. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

02-06 13:08-as vagyok.


Utolsónak: ma kipróbáltam azt, amit az egyik válaszoló ajánlott, a Colour B4-t. Sötét vörösesbarnára festett hajamból csinált egy seszínű, jóval világosabb szőkés-vöröses barnát. Olyasmi mint a mézszőke, de vörösen csillog. Az állagának semmi baja nem lett. Nem azt mondom hogy tökéletes, de alig lett más a tapintása. Egy hétig pihentetem, utána ráfestek, mert ez a szín borzalmas! El akarom tüntetni valahogy.


Itt a link, kb. ilyen lett (talán kicsit még világosabb és vörösesebb...:():

[link]

2011. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Látom itt már próbáltátok a Colour B4-et.

Én is azt hallottam, hogy sokkal eredményesebb, mint a szivatás.

Nekem is hasonlóan, mint az egyik hozzászólónak világosbarnára van festve a hajam,de szinte feketének hat. Már 4 éve ugyanazzal festem (casting creme gloss) és most szeretnék az eredeti középszőke hajamra visszatérni.

Szerintetek a Colour B4 extra változatával el lehet érni? Meg még annyit nem tudok, hogy miután használtam, mennyi idő múlva lehet befesteni ill. színezni anélkül hogy a sötét szín visszajöjjön?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

02-21 14:34 vagyok.


Egy hét, de inkább 1 hónapot javasolnak a használati útmutatóban, míg újra festheted. De akkor is csak a színezőt ajánlják.


Nekem szinte fekete volt, vöröses beütéssel. Arról sajna nincs képem, de amilyen lett, arról van. Én az Extrát vettem meg, sokkal világosabb lett a hajam, de nem nyertem vissza az eredetit, csak egy ahhoz nagyon hasonló, vörösesebb színt.


Itt van kép a végeredményről (remélem jól linkeltem):


[link]


[link]


[link]


Ilyesmi volt:


[link]

2011. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nagyon köszönöm a képeket is, marha jó, ha ilyen jól leszedte a feketét! Nekem is az eredeti hajam szinte olyan színű, mint neked lett most, ilyen seszínű. Mostmár nagyon hajlok arra, hogy kipróbálom én is az extra változatot, aztán ha nagyon nem sikerül max. visszaszínezem, csak 1 hétig nem megyek nagyon sehová akkor:D

Még annyi, hogy Te régóta voltál ilyen fekete? mármint nem csak kétszer festetted be mielőtt leszedted a színt?

2011. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!