Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lila hajszinezéssel kapcsolato...

Lila hajszinezéssel kapcsolatos tanácsok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Barna hajamból csináltak tavaly novemberben szőkét, kiszívatták, nem volt a legegészségesebb de beszereztem a megfelelő professzionális hajmaszkot amivel lehet ápolni a szőke hajat, mindig mentem egészségügyi hajvágásokra és amennyi letört a hajamból vissza is tudtam növeszteni, ezzel nem volt gond, utána nem festették, már jó nagy is volt a lenövésem, most elmentem egy másik fodrászhoz aki nagyon jó, és az volt a kérésem, hogy legyen lila. Meguntam a szőkét, és ez már régi álmom volt. Mondta, hogy látszik, hogy a szőke egy kicsit megviselte, de nem gond, pár tincset visszapigmentált barnára, szépen összehozta az átmenetet, azt mondta ettől csak egészségesebb is lesz, nagyon szép lett, aztán rárakott egy lila hajszinezőt, pont amilyet kértem, azt mondta ez fog kopni de egy 3 hétig kellene tartson csak max mosásokkal kopni fog. Késő délután kész is lett a hajam, màsnap reggel is gyönyörű volt, oda is voltam érte rendesen, viszont mire hazaértem suliból nem viccelek, az egész színt ledobta a hajam, így most ilyen rózsaszínes szürkés, plusz a barna benne, amúgy nem csúnya csak én nem ezt szerettem volna. Nem volt vasalva, se mosva, semmit nem csináltam vele a fésülködésen kívül, és az egészet ledobta magától. Hogy lehetne tartósabbá tenni ezt? 10 percet hagyta kb. a hajamon a színezőt, majd lemosta. Nagyon ragaszkodok a lilához, és nem lenne problémám azzal, hogy havonta vissza kell járni 1x egy színezésre, mert nem drága, de egy nap se kellett konkrétan és semmi nem maradt meg belőle. Elmondtam a fodrásznak és teljesen ledöbbent, hogy ilyen még nem történt. Azt mondta menjek vissza jövő héten és egy más termékkel újraszínezzük, de ha esetleg van valakinek valami tanácsa, vagy javaslata, mit hogy kéne, hogy tartósabb legyen, illetve ez miért történhetett, nagyon megköszönném.

2023. szept. 23. 16:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Mert attól félek, visszamegyek, megint szép lesz de megint ledobja. Még ha megmostam volna azt mondom oké, de semmit nem csináltam vele és mostmár kb 2 tincs van a hajamba amin még egy kicsit látszik.
2023. szept. 23. 16:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza, csak ö tudja helyrehozni.
2023. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nem tudom hogy ez segitseg-e vagy nem de nekem most is be van festve (szinezve) a hajam lilara (elol 1-2 tincs) en augusztus elejen csinaltam es meg mindig nagyon jol fent van (azt leszamitva hogy mar elegge lenott)

szoval szerintem 2 opcio lehetseges:

1. a hajadat nagyon megviselte a szokites

2. nem jo minosegu a termek amit hasznalsz/ hasznaltal

2023. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másik termék kell, egyébként tartós festéket is gyorsan ledobja a szőke nem, hogy egy 10 perces színezőt.

Mindenképp menj vissza a fodrászhoz és írd meg mit mondott, vagy ő szúrt el valamit, vagy a termék volt "gyenge a hajadhoz."

2023. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!