Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás, zsíros hajra milyen...

Korpás, zsíros hajra milyen sampont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre rosszabb a helyzet, annyira viszket a fejem, nagyon korpás, már 1 nap után is, miután kimosom.

Ráadásul nagyon hullik is.

Tudtok erre valami szuper sampont?


2023. szept. 29. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Nullásgép. Csak vicceltem . Én Head and Sholderset használok. Plusz nullásgép.
2023. szept. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Head & Shoulders lényegében annyit csinál, hogy "visszaragasztja" a korpát a fejedre, amitől úgy tűnik milyen hatásos.

Tudom ajánlani ezt a sampon (sajnos elég borsos ára van) [link] vagy pedig gyógyszertárban kikevert samponok működhetnek még.


Ha önmagában csak zsiros a haj, akkor normál sampont kell venni, mert a zsíros hajra valóak nagyon kiszárítják a fejbőrt, ezáltal a bőr még nagyobb zsírtermelésbe kezd, tehát a zsíros hajra való csak rontani fog a helyzeten.


A hajhullás ősszel természetes, de ha fokozott mértékű, azt belsőleg kell megoldani. Javasolt lenne egy vérvétel, esetleg góckutatás.

2023. szept. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2023. szept. 29. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Médea vagy naturland kénes sampon
2023. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!