Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből világos rézvöröset?

K. Fanni kérdése:

Feketéből világos rézvöröset?

Figyelt kérdés
Nos először is azt elmondanám, hogy 5 éve festem a hajam kékes feketére. Meguntam a sötét színt és rézvörös hajat szeretnék hamar minél kevesebb lépésben, anélkül hogy nagyon megszenvedné a hajam.Már meg is vettem 2 doboz festéket (Alfaparf Evolution of the Color 8.34-es árnyalat) Elsődleges szempont, hogy nem szeretném leszívatattni, mert elég káros, főleg hogy feketéből ekkora színváltozás. Ajánlották nekem az Oxy Reload nevű színeltávolítót, ami egyáltalán nem károsítja a haj szerkezetét és megszabadít a mesterséges pigmentektől. Ez mind szép is jó lenne, de mivel nekem majdnem derékig érő, vastagszálú hajam van ebből a szerből kellett rá 2 dobozzal egy alkalomra (1 doboz 3600 Ft körül van), valamint 2 lépésben csináltam. A fekete hajamból a hajtöveknél kaptam egy világosabb rézvöröses színt aztán sötét vörös, ezután mahagónis majd a hajvégek felé haladva sötétbarnás vöröses színt(mivel egyre több a festégréteg lefelé haladva). Az lenne a kérdésem, hogy ha most nekiesnék ennek a lépcsősen változó színű hajnak a L'oreal Effasor hajradírral, milyen eredményt várhatok továbbá, hogy adagoljak-e a keverékhez oxit (ebből hány %-osat) vagy elég csak a melegvíz?
2010. okt. 17. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Menny el egy jó fodrászhoz akkor tuti a siker, én nem próbálkoznék a derékig érő hajamon mert a végén még vállig érő lesz.
2010. okt. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Énis vörösre festem a hajamat már féléve. Legjobb a Palette termék árnyalata ja és ne túl meleg vizel öblitsb mert akkor jobban megy a szine.

Sok sikert:)

2010. okt. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!