Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette color shampoo 6-0...

Palette color shampoo 6-0 (világosbarna) hajszínezőről vélemények?

Figyelt kérdés

Középbarna hajamon szeretném kipróbálni. Van pár ősz hajszálam, kíváncsi vagyok, befedi-e, illetve hány hajmosást bír a színező...


Köszönöm!! 🙂



2023. okt. 2. 22:09
 1/3 Metionin ***** válasza:
Feketében és padlizsánban használtam régen, annyi, hogy ez festék, lenő, nem fog teljesen kikopni magától, max a vörösek. Csalóka a neve, sokan befürödnek vele. Az ősztakarásról nem tudok nyilatkozni, nekem akkor még nem volt, amikor azt használtam.
2023. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Huuu, pont ezt kentem anyósom hajára.. Világost vártunk, NAGYON sötét lett... hosszú időbe telt, mire kikopott.. pedig melírozott szőke alapra volt felkenve. :D én ezt egy gyengébb festéknek mondanám. Pont a 6-ost vettük meg mi is.. aztán vettünk 8-ast miután kikopott, az felel meg világos barnának. Tényleg sötétebb lesz a végeredmény, számolj vele..😅
2023. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap végül befestettem, nekem is elég sötét lett, meglepődtem.. Lehet előtte le kellett volna szivatni a hajam, mert így nem érvényesült a festék színe.
2023. okt. 21. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!