Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Drogériában pld mint a DM...

Drogériában pld mint a DM kapható no orange sampon vagy maszk?

Figyelt kérdés

Sikerült a szőke tincses hajam elrontani....ki próbáltam milyen lenne újra barnán a hajam és kipróbáltam egy haj tonert,haj színezőt mielőtt eldöntenèm hogy befestem végleg.

Ahogy kopott sikerült kb rozsda, róka színű lenni ami nem tudom mennyire fog kikopni mostmár így fodrász ajánlatára kipróbálom a no orange sampont de inkább csak a neten láttam, így mielőtt megrendelem kíváncsi lennék van e a DMben,az van hozzám legközelebb.



#haj #Orange #vörös haj #szőke haj #Róka vörös haj #Rozsda színű haj
2023. okt. 6. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a dm oldalán nem találtam no orange sampont. Max hamvasított láttam
2023. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A no orange az a fanola termékcsaládja. Ők pedig fodrászkellekesben kaphatóak vagy netrol rendelsz. Drogériában max lila színű hamvasito sampont kapsz.
2023. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. okt. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!