Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett haj ellen?

Töredezett haj ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma voltam fodrásznál és hajvéget vágott, sajnos mondta hogy egy tenyérnyit kellene belőle vágni annyira ki van viragozva és el van törve nagyon szomorú vagyok mert "hosszú" hajam van és ha le lenne vágva belőle egy tenyérnyi nagyon rövid lenne és esetleg valami más lehetőség van erre? Kérlek segítsetek nagyon sajnálom a hajamat mert így is nem nől és mindig ekkora, félek ha levágatom nagyon nehezen fog vissza nőni :(
2023. okt. 17. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod már vágás nélkül helyrehozni (egyetlenegy TALAN működőképes tipp a "split ender" ami egy gép, levágja a töredezett szálakat. Nem tudom működik e hallottam róla jókat is.) De szerintem vagasd le, utána szakszerűen apold hogy nöjjön.
2023. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megszabadulsz az eltört résztől, látványosan fog nőni, mert nem törik majd le.
2023. okt. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olló. Utána hajvégápoló ez segít csökkenteni a töredezést, de még nem szüntetni semmi. Minél hamarabb érdemes levágni azt ami törik, hogy ne törjön feljebb.
2023. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!