Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak, akik kopaszodnak,...

Férfiak, akik kopaszodnak, megkopaszodtak, nektek mennyi idő alatt lett tar a fejbőrötök, milyen tulajdonságokon ment keresztül a hajatok?

Figyelt kérdés

Nekem régebben sötétebb és sokkal vastagabb szálúbb volt, most ott tartok, hogy tar kopasz rész még nincs, de brutálisan látszik már a fejbúbon a fejbőröm. A hajam kivilagosodott, erőtlen, gyenge lett, régen sokkal vastagabb szálúbb volt és sokkal sötétebb, most néha már vöröses is kicsit.

Hihetetlen sok vékony hajszálam lett, lassan jön a vég....

31/F


2023. okt. 18. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Lassú folyamat a kopaszodásom.Hullott a hajam,viszketett a fejem.Már várom a teljes kopaszságot,mert idegesít a bohóc kinézet.
2023. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is rettentően viszket a fejbőröm, esetleg képet tudnál mutatni, hogy te milyen fázisban vagy már?
2023. okt. 19. 09:06
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


6.

2023. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a 3. fokozatig jutottam el 32 évesen, azóta szigorúan bőrre borotválom mindig az egész fejemet. Így a legjobb.
2023. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4,nekem nem lenne ehhez türelmem.
2023. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: a borotváláshoz, vagy ahhoz, hogy a 3. fokozatú kopaszodást megvárd vele?
2023. okt. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6,a borotváláshoz.Bár most gondolkozom a villanyborotvás megoldáson.Csak nem szabad hagyni megnőni.
2023. okt. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pengével szoktam lehúzni, de valóban létezik kimondottan fejborotválásra kialakított villanyborotva is, azzal kényelmesebb lehet.
2023. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!