Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak, pasik, mennyire lesz...

Férfiak, pasik, mennyire lesz izzadt, büdös a lábatok? ki mit használ milyen időközönként vagy akinek volt? többit lent..

Figyelt kérdés

Férfiak nektek előfordul vagy fordult elő hogy napvégére munka után izzadt, büdös lesz a lábatok és milyen időnként?


Mert este munka után eléggé izzadt és szaga lesz. szoktam használni hintőport de az félig-meddig jó, persze a fürdés is játszik, de csak fél sikerrel.

Akinek szokott vagy volt ezzel problémája, várom a tanácsait..



2023. okt. 19. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Mindig, sűrűn fordul elő lábszagom.
Gyakran fordul elő lábszagom.
Ritkán fordul elő lábszagom.
Nincsen lábszagom..
14 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérném ha lehet troll vagy más hülye kommenteket mellőzni, köszönöm szépen a tanácsokat majd..
2023. okt. 19. 16:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bambusz zoknit ajánlották, állítólag jó, de még nem próbáltam.
2023. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
68%

Nem vicc!


Gilette Gél


Az az átlátszó, hónaljdörzsölős. Ha Irakban bevált, idehaza is be fog, neked is.

2023. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kimosható a csuka, akkor néha mosd ki és használj időnként cipőfertőtlenítő sprét, pl. DM-ben, Deichmannban kapható. És használj pl. ilyen lábsprét:

[link]

Nem drága és nagyon hatásos egész nap.

A hintőpor önmagában nem nagy valami, de az ecetes áztatás jó.

2023. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére sosem volt problémám a lábszaggal, mert nem vagyok izzadós a lábamon.

Sportolóként még a lábgomba is csak egyszer okozott problémát, azóta megelőzésképpen mindig használok gombaellenes hintőport sportolás előtt/után.

2023. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy időben szagosodott a lábam, aztán vettem ezüstszálas zoknit. Kb. 3.500,-Ft párja.

Azt akár napokig hordhattam, akkor se lett szaga.


Most vettem a vegyszer boltban a József krt.-on Ezüstnitrátot.

Abból 25 gramm 28.000,-Ft!


Egy késhegynyit feloldottam belőle kb. 1 dl vízben.

Azzal jól befújtam a cipő belsejét, hogy csucsogott a víztől.

A betét, ha van benne, azt kivéve külön jól be kell fújni, átáztatni.

Pár nap alatt megszárad.


Ha új volt a cipő, akkor soha nem fog szagosodni benne a láb!

Az ezüst vegyület öli a gombákat és a baktériumokat.


A maradék Ezüstnitrátot sötét helyen érdemes tárolni mert megfeketedhet.

Szárazon, úgy ahogy adják, sokáig eláll.

Rengeteg adag cipőfertőtlenítő folyadék készíthető belőle apránként az évek alatt több családnak is.


Ez után már nem lesz a lűbnak rossz szaga!


Ha már beszagosodott cipőt kezelünk, még egu ideig érezhető lesz a korábbi savanykás szag, de lassan elmúlik, az is megszűnik, mert nem savanyodik tovább.

Az ezüst nem engedi szaporodni a szagosodásért felelős kórokozókat.

2023. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Ezüstnitráttal vigyázni kell, mert ha a bőrödre kerül, megfeketedhet rajta, mint az ezüst tárgyak, ha nem használsz gumikesztyűt vagy nem öblíted le időben.


A permetet nem szabad belélegezni. Ne jusson szembe, szájba, de ez a vegyianyagoknál általános dolog.

2023. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!