Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szóltok ehhez a frizurához?

Mit szóltok ehhez a frizurához?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem nagyon tetszik de azért kíváncsi lennék más véleményére is:) Ha nem tetszik akkor megmondanátok miért nem? Köszi:) (Ja és fodrásznál ha beviszek egy képet akkor meg tudják csinálni ugye?)


2010. okt. 18. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem idétlen
2010. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szint vagy formát szeretnél?:P
2010. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg tudják csinálni persze, én is kép alapján csináltattam Selena Gomez sérót :D

A haj fazonja tetszik, a szín se rossz, csak kicsit merész és nem mindenkinek áll jól. Ennek a lánynak jól áll, viszont ha neked nem, akkor ne rontsd el vele a hajad szerintem :D

2010. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, a színt kérdezted, hogy tetszik-e nem a fazont. :)


Nekem egyébként a videóklipbeli szín, amit belinkeltél, az tetszik, de a klipben ki vannak fakítva a színek és a valóságban ilyen színű a csaj haja: [link]

Ez meg már azért nagyon durván pink szerintem.

2010. okt. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is észrevettem hogy pár képen sötét rózsaszín de nekem is a klipbeli hajszíne tetszik jobban. Mondjuk ő mindkettővel szép:D

De gondolom a fodrászál meg tudják csinálni a világosabbat is legalábbis remélem:)

2010. okt. 19. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!