Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szóltok ehhez a fodrászhoz?

Mit szóltok ehhez a fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Éppen olcsó fodrászt keresek Budapesten és belefutottam ebbe az oldalba: [link]

De ez nekem túl szép, hogy igaz legyen. Vagy csak én vagyok túl bizalmatlan? Nekem csak be kellene festeni a hajamat, úgyhogy annyira nem tudná elrontani olyan, aki kicsit is érti a dolgát, de azért mégiscsak a hajamról van szó...:) Ti mit gondoltok?


2011. szept. 2. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem merném bevállallni
2011. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én simán bevállalnám. :) mivel időpontot kell kérni hozzá, lehet, h van más állása is. persze nem napi 8 órás. valószínű, h ezzel egészíti ki a keresetét. mellesleg (most nem tudom pontosan az oldal nevét)valaki ingyen is levágja a hajad. ez egy kölcsönös segítő oldal. szóval mit tudom én, te értesz a varráshoz, akkor megvarrod a ruháját, ő pedig levágja a hajad. :)

de jó, h megtaláltad ezt az oldalt, lehet, h elmegyek hozzá. :)

2011. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor már megérte feltenni a kérdést!:D Amúgy ha elmész megírhatnád a tapasztalatodat!:) Lehet én is teszek egy próbát, de még alszok rá egyet.
2011. szept. 2. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a munkái, amiket lefényképezett, egyik sem. Én nem mennék el hozzá, mert ha ezeket tarja jól sikerültnek, akkor milyen lehet a többi?
2011. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kontyok nekem egyáltalán nem tetszenek, az esküvői (narancs virágos) kifejezetten rosszul áll a tincses oldalról a lánynak, a két tincs olyan természetellenesen kiáll hogy még. A másik kontynál meg látszik a piros hajgumi, ez elemi hiba, pláne ha még fotózod is, mint referenciát!


A vágásoknál a legtöbb a mostanában divat össze-vissza- nyírbált-semmi-nőiesség-nincsen-benne hajak, kivéve a szöszi csaj a második sorban, de ott meg túl nagy a menetek között a lyuk, kicsit amatőr vágáshoz hasonlít. A felette lévő konty meg szintén amatőr hatású, pláne előlről.


Mondjuk korrekt a csaj, mert nem ír árat, de talán pont ezért...szóval azt mondom, aki rizikózik és olcsón akar fodrászkodni, vállalja be, de a hajam az, amin nem szívesen rizikózok.

2011. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!