Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen napvédőt ajánlottok...

Milyen napvédőt ajánlottok ami teljesen beszívódik nyom nélkül az arcban és egész évben jó?

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy csillogjon az arcom és fehér legyen, az annyira taszító.

Sokat mozgok mostanság a szabadban, és most már nem engedhetem meg hogy ne használjak napvédőt az arcomra, mert elvileg ugye ha szabadban vagyok akkor folyamatosan ér a nap arc és bőr pusztító sugarai, ami mondjuk kora vénemberré teszi az arcbőrömet, főleg hogy napi 5 órát is töltök kint a szabadba, hiába nem ég le most ősszel, de tudom hogy roncsolja az arcom és nem akarom hogy vénember legyen belőlem 10 évvel hamarabb.


De amiket próbáltam vackok voltak mert annyira csillogott az arcom vagy nyomott hagyot.


Szóval van vkinek valami javaslata?



2023. okt. 30. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a Garnier új fluidos fényvédője.
2023. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bioderma Photoderm AKN Mat ami nekem nagyon bejött, beszívódik rendesen, emellett nem lesz tőle pattanásos sem az ember.
2023. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Legjobb fényvédő a világon.

2023. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!