Body shop vagy lush?

Figyelt kérdés
elsősorban tudnátok véleményt mondani külön a haj és a bőrápolásra?

2023. nov. 3. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Attol fugg mi a cel. Ha a fenszi csomagolas es a jo illat akkor barmelyik. Lush kicsit dragabb.

Ha a megfelelo ar ertek arany akkor drogeria.

2023. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

A Lusht próbáltam csak. Arclemosókat, arckrémet próbáltam tőlük. Annyira nem voltak extrák. Nekem nem érzékeny a bőröm, úgyhogy problémát nem okoztak, de ezerszer jobb termékek vannak olcsóbban.

Az egy dolog hogy ilyen-olyan vegán, bio, természetes összetevőik vannak, de tele vannak parfümmel, illó olajokkal, amikre pont semmi szüksége a bőrnek. Valós hidratálasra meg kevés volt.

Ahogy nézem Body Shop ugyanez. Valahol olvastam egyszer a hasonlatot, hogy ezek a termékek olyanok a bőrnek mint nekünk a gumicukor. Színes-szagos, jól esik, ha nem fogyasztasz sokat belőlük akkor nagy bajt nem okoznak. De rendes táplálásra kevés. Igen, a parfüm és marketing mentes cuccok uncsibbak. Ahogy a kelkáposzta főzelék is uncsibb a gumicukornál. Mégis inkább a kelkáposzta főzelék az ami jobb a szerveztnek.

2023. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Csakis a Body Shop. Jó minőségűek a termékek, több jó arckrémem és szérumom, valamint sampon + hajbalzsamom volt már tőlük. A moringa illatú volt a kedvencem. Ja és most már után is lehet tölteni az üveget. Olcsónak nem olcsó, de messze lekörözi a drogériákban kapható tucatmárkákat mint pl. Garnier meg Schwarzkopf stb.
2023. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!