Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire káros ha fodrász...

Mennyire káros ha fodrász festi be a hajam?

Figyelt kérdés

Rosegold színűre szeretném festettni a hajamat, de egyszer mondta valaki, hogy nem ajánlott ilyen hajat festeni, mert töredezhet a festéktől, de ha fodrász csinálja kevéssé lenne káros.


Nekem volt már ezelött festve fél oldalt a hajam, de saját kezüleg, nem fodrász által, és talán azért volt kissé törött a vége. Ha fodrász csinálná, nem lenne töredezett, vagy hogy működik?


És a másik kérdésem, hogy a rosegold szín eléréséhez kell szőkítettni a hajat? Nekem alaból közepes barna színű a hajam, abbol szeretnék rosegoldot. Van rá lehetőség?


Itt egy példa milyenre gondoltam: [link]


Köszönöm a válaszokat!:)



nov. 15. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
A pénztárcádnak lehet, hogy károsabb lesz.
nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, milyen az eredeti hajszíned. Ha sötét és vékony szálú, azt erősen roncsolja, ill. ha eleve száraz.
nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A festék ugyanaz ha fodrász csinálja, ha nem és károsítja a hajat. Csak a fodrász jobban ért hozzá, nekem pl. több lépésben szívta le, hogy ne tegye tönkre a hajat, így persze még drágább volt. Ha a hajszinednel világosabb hajat akarsz, akkor mindenképpen szőkiteni kell.
nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1: Nem ez volt a kérdés. 😊
nov. 17. 09:01
 5/11 A kérdező kommentje:
2: Nem száraz a hajam, és nem is sötét színű, olyan világos barna. Akkor igy szabad festetni vagy igy is roncsolná?
nov. 17. 09:03
 6/11 A kérdező kommentje:

3: hát nekem pont egy fodrász mondta egyébként hogy sokkal károsabb ha magam csinálom, kicsit összezavaró.

Akkor ezekszerint mindenképp ki kell szökittetni? Mert regen vetten egy rosegold arnyalatú hajfestéket, és kivilágosította a hajam. Szívem szerint ujra azt venném, de ha fodrásznál kevéssé lenne károsabb akkor inkább vele csináltatnám meg a hajam. :)

nov. 17. 09:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász is roncsolja, legfeljebb csak a szükséges mértékben. 2-es voltam.
nov. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Van olyan fodrász, aki befesti azzal a festékkel, ami neked jobban bevált, és te veszed meg/magaddal viszed. Akkor megvehetnéd a szíved szerintit is.:) Nem örül neki, de megérti, ha pl. más festéknél "allaergiától" tartasz. Beszéld meg vele.
nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
"allergiától"
nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem szokidet ki házilag 0 utánanézéssel, körültekintés nélkül akkor karosodhat.

Sima szinre festeni te is tudod, a fodrász nem bolond, hogy a saját pénztárcája ellen menjen.

Üdv egy fodrász.

nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!