Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágás dillema. Napok óta...

Hajvágás dillema. Napok óta agyalok, hogy levágassam a hajam, de nem tudom meg merjem-e lépni, mit ajánlotok? Nem is az érdekel, hogy hogyan állna, hanem hogy érdemes-e egy nőnek levágatnia a sörényét alapból.

Figyelt kérdés

nov. 17. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ő döntheti el hogy érdemes e vagy nem, hiszen ő fogja viselni.
nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én vagyok az ő :D de nemt udom
nov. 17. 12:37
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon élveztem a mikor hosszúból levágattam állig érő bobra, azóta visszanőtt, de már nagyon várom, hogy újra levágassam. Igazán felszabadító érzés, sokkal gyorsabb a hajmosás, fésülködés, nem fekszik rá a párom, nem akad be a táskám fülébe, a kabátom cipzárjába, szóval imádom mikor rövid
nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem borzasztó unalmas, amikor egy nönek simán hosszú haja van, föleg, ha váll alatti hosszú, semmi egyéniséget nem mutat, illetve a legtöbb nönek nem is áll jól.

Másrészt a hajnak van egy elönye, mégpedig, hogy nö magától, tehát, ha nem tetszik röviden, újra meg tudod növeszteni.

nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Érdemes! :)
nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálni mindenképpen érdemes, hogyha neked tetszik. Nem fogod úgy visszasírni a hajad mint ahogy képzeled. Én többször vágattam 40 centit a hajamból, mikor milyen időszakom van. Nem bántam soha.
nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú most a hajad? Mennyire szeretnéd levágni? Milyen fazont szeretnél?
nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Abból a szempontból érdemes, hogy ha már megszületett benned a gondolat, akkor mindig piszkálni fogja az agyadat amíg ki nem próbálod.

Én levággattam nyáron (hátam közepéig érőből pixie), és nem tetszik. Pedig szép arcom van, de mivel nem sminkelek mostanában, meg szemüvegem is van, így olyan BTK-s leszbikus könyvtárosnéni fejem lett tőle. És hát bazi sok idő mire megnő. Ha szempont a férfiak figyelme, akkor pedig azt is hozzá kell tennem, hogy azóta szinte senki nem néz meg "úgy" az utcán, max ha erősen sminkelek. De régen smink nélkül is kaptam pillantásokat azért, most meg semmi. Úgyhogy persze nem zokogok miatta a sarokban, de azért én visszasírom a hosszút. És még jó sokáig nem lesz.

nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Kopaszra, bőrig. Én imádom az olyat nőkön ❤️ (F)
nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nézegesd magad a tükörben, próbáld elképzelni magad rövid hajjal. Hogy jobban "lásd" is magad rövid hajjal, lazán bekötött hajjal állj a tükör elé. Ha elég hosszú a hajad (még) akkor a bekötött hajad végét a fejed tetején keresztül előre hajtod a kezeddel és az olyan, mintha csinálnál magadnak ideiglenes frufrut vagy rövid hajat. Annyi, hogy végig úgy kell fogni, tartani a kezeddel. Remélem érthető volt ez a leírás.

És ha tetszik, amit látsz, akkor rajta! :)

nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!