Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szálkás, töredezett hajra...

Szálkás, töredezett hajra tudtok ajánlani hajápoló termékeket?

Figyelt kérdés
Hosszú hullámos hajam van, amitől nem szeretnék megszabadulni, mert évek óta növesztem. Borzasztóan töredezett a hajszálaim vége, valamint nagyon szálkás is és szállnak össze vissza a rövid hajszálaim az ég felé. Két évig L'Oreal Elseve Dream Long termékeket használtam, most pedig áttértem a Schauma gyógynövényes, szilikonmentes termékeire, viszont semmi változást nem tapasztaltam. Mostanában nagyon reklámozzák ezeket a Silky Way termékeket, viszont én elég szkeptikus vagyok vele szemben, valamint olvastam, hogy a kókuszolaj és az argánolaj csodákra képes. Valakinek volt már ilyen állapotban a haja és talált rá megoldást a hajvágáson kívül? Mit ajánlotok?

nov. 21. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az eltöredezett hajveget le kell vagni. (nem fog ujra összenöni,vagy ujra összeolvadni)

Szoval muszaj levagni, különben csunya. Egy egeszseges hajvagas 3-4-5 centi, ami szerintem kibirhato, hiszen ugyis visszanö. Aztan az egeszseges hajveget apolni kell.

Ha anyagilag megteheted, vasarolj professionalis hajapolasi termekeket. ( A Drogerias nem professionalis.)

Balzsamot minden hajmosasnal hasznalj, hajpakolast kb 2-3 hetente. A hajvegeket kend haj-olajjal. Amit ajanlani tudok: Loreal Professional Absoule Repair Oli, vagy Loreal Professional Mythic Oil.

nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A toredezesen csak az olló segít. A hullámos hajat meg speciálisan kell kezelni, kb mint egy göndört. Vannak kb-n hullámos-göndör csoportok, ott többre mész.
nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Úgy látom nagyon hasonló a helyzetünk, pár éve hagytam fel a szilikonos hajápolókkal, hogy minél természetesebbet és egészségesebbet használja. Azóta bármit próbáltam, borzasztó állapotban volt a hajam, folyton töredezett, fakó volt fénytelen és gyakran kellett vágnom a vègeit.

Egy véletlen alkalmával amikor nem volt nálam a saját samponom, a pároméval mostam meg ( egy random gyümölcsös szilikonos sampon) és a hajam szemmel láthatóan szebb lett, fényes és puha, végre ki tudom fésülni.

Aztán olvastam jobban utána, hogy a szilikon nem is annyira rossz, mint ahogy mostanában lehurrogták. Konkrétan egy védőréteget képez a hajszálakon, amiktöl nem csak láthatóan szebbek, de védi a behatásoktól, hőtől, fésülés alatt. Egy szulfátos, erősebb samponnal néha pedig simán ki is mosható, így elkerülhető, hogy lerakódjon. Én arra döntöttem, hogy visszatérek a szilikonos termékekhez, hiszen így gyönyörű, hosszú hajkoronám van, végre nem utálom annyira a hajam és kezelhető.

nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!