Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (Korpásodás) Milyen sampont...

(Korpásodás) Milyen sampont válasszak?

Figyelt kérdés

Ki milyen korpásodás elleni sampont ajánl? H&S, Alpecin, Nizoral egyik sem vált be. Száraz korpám van, egyéb tünetek is fent állnak, mint a pattanásos, viszkető fejbőr,illetve néhol ha megvakarom a fejem ott lejön egy ilyen sebhez hasonlító valami ami fáj is ha vakarom.

Előre is köszi ha valaki tudd valami 100%-ig biztosat

F



nov. 24. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
H&S-ről csak negatívumot hallottam eddig. Nekem egy sampon sem jött be nekem a szódabikarbónás módszer jött be.
nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a balea men korpásodás elleni samponja vált be. 4.ik hajmosásra szinte az összes korpám eltűnt
nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
(2-es) Szárazkorpára is jó? Láttam elég olcsó, van valami haszn utasítása amin írja mennyit kell rajta hagyni a hajon stb?
nov. 25. 17:34
 4/12 A kérdező kommentje:
(1-es) Ezt a szódabikarbonás módszert, hogy képzeljem el? Van valami leírás a neten amin ír minden fontos lépést a 100%-os eredmény gyanánt, így most simán rá kerestem nem lettem okossabb
nov. 25. 17:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Száraz korpám volt és jó volt rá. Csak jól bekell dörzsölni és pár percig várni kell majd le kell mosni. Én utána még egy sampont használok (sajnos könnyen zsírosodó hajam van így kell). De mivel gondolom te ezt az egyet használnád, így kétszer mosd meg vele a hajad.
nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Illetve kinek ki a véleménye a Vichy korpásodás elleni samponról rengetegen ajánlották itt-ott, nem a legolcsóbb kategória de most már szeretnék egy biztos sampont amit nyugodt szívvel újra vehetek ha kiürül
nov. 25. 17:46
 7/12 A kérdező kommentje:
(2-es) Rendben köszi, kipróbálom! Ha 2x mossok egymás után hajat vele akkoris hagyjam pár percig rajta a második adagot vagy azt lemoshatom egyből? Illetve a viszketést is megszüntette nálad?, vagy olyan tünet nálad nem állt fent?
nov. 25. 17:48
 8/12 anonim ***** válasza:
2. adagot is fent hagyhatot. Viszketést csökkentette, de nem szüntette meg 100%-an. Semmilyen sampon nem tudja megszüntetni aminek második összetevője SLS (Sodium Laureth Sulfate).
nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
(2-es) Bocsi a sok kérdésért, nem tudom sokat befolyásolhatja-e, de neked milyen hosszúságú volt a hajad amikor elkezdted használni? Kb egy 6-7 hónapja volt levágva buzz cutra a hajam azóta 1 centi se lett belőle vágva esetleg ha vágatnék egy buzz cutot az jobbat tenne a fejemnek? Hamarabb levinné a korpát?
nov. 25. 17:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Hajhossz nem számít semmit. Vállam alá érő hajam volt és szépen helyre hozta a fejbőrömet a sampon
nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!