Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj, bőr, köröm és SZŐR?

Haj, bőr, köröm és SZŐR?

Figyelt kérdés

Nem viccnek szántam a kérdést, de bosszant a dolog, hogy szedem a szépség vitamint, a haj és a bőr ugyanolyan, köröm gyorsabban nő, de ugyanolyan a minősége. Viszont a SZŐR na az aztán nő és dúsul, aminek igazán nem kéne... Meg hosszabb is!

Elfogy ez a vitamin és nem veszek másikat! (Jutavit egyébként).

Mi a véleményetek nektek ezekről a termékekről?



nov. 25. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A haj, bőr, köröm és szőr durván megfogalmazva biológiailag egy kategória, így ha serkenteni akarod az egyik növekedését, akkor a többiét is fogod. Az, hogy a szőröd is növekedésnek indult a hajnövekedésen kívül (jelzem, hogy a haj is egyfajta szőrzet), ez csak annyit jelent, hogy a táplálékkiegészítő működik.
nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szőr az háromszor minőségibb meg minden, de a többi ugyan olyan...
nov. 25. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonlót én is tapasztaltam. Sokkal intenzívebben szőrösödtem,gyorsabban,nagyobbra nőtt és a piheszőrök is megerősödtek. Mondjuk a hajam is rendbe jött.
nov. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem arányos egyáltalán a többivel... Többi semmivel sem jobb.
nov. 27. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A haj is szőr. Tehát a hajvitamin lényegében szőrt erősít és dúsít. Ezáltal tudja a hajat dúsítani
dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!