Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált módszer hogy ne kelljen...

Bevált módszer hogy ne kelljen ilyen sűrűn hajat mosni? Borzasztó a hajam állapota zsírosodás terén?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok mindent kipróbáltam. Mindíg is könnyen zsírosodó volt a hajam. Krémmánián a legjobban dícsért samponokat igyekeztem kipróbálás, de semmi nem jó. Vékony, kevés, nem festett szőkésbarna hajam van, amin egyből meglátszik ha nem frissen mosott.

Szégyellem, mert általában már 2. napon igénytelennek nézek ki.

Kovid alatt mikor nem kellett bejárnom dolgozni, 2-3 hetente mostam hajat samponnal, közben csak öblítettem. Akkor egy idő után átállt a hajam a nem annxira sűrű zsírosodásra, de egyszerűen kénytelen voltam visszaállni a 2-3 napos samponos hajmosasra (ugyanis hiába, hogy sikerult tolnom a zsirosodast azért nem tudtam ezt tartani mikor újra bejártam dolgozni), de mint írtam, már a 2.napon sem szép.

Az egész megjelenésem elrontja. Nem hajszárítózom, igyekszem nem állandóan fésülgetni, fogdosni.

Ráadásul egy éve korpával is küzdöm kicsit, talán a száraz sampon lehet az oka, mert sajnos egy időben rakaptam és utána megjelent a korpa is. Már nem használok csak pár havonta ha nagyon muszáj.

Teljesen tanácstalan vagyok már, ezért gondoltam írok ide ,hátha valakinek hasonló rossz helyzetből sikerült"kimenekulnie" valamilyen módszerrel.

28N



nov. 28. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nullásgép, és nincs több gond vele.
nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
febr. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
_Állítólag_ egyes modellek, akik kénytelenek naponta hajat mosni, mosás előtt olajozzák a hajukat, ráhúznak egy zacskót, és rajtahagyják egy ideig.
febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!