Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mitő lehet ilyen...

Szerintetek mitő lehet ilyen a bőröm 23 évesen?

Figyelt kérdés

Szinte undorodom magamtól. Évek óta ilyen az arcom és sz utóbbi időben már a karom, vállam, hátam is ilyen, de a fő gond inkább az arcom. Sokszor szégyellek ilyen csúnya bőrrel megjelenni bizonyos helyeken, főleg amikor a velem egykorú fiúknak olyan szép és sima arcuk van van, szinte szégyellem magam előttük. Nagyon irigylem őket. A maradék önbizalmamat is elveszi tőlem ez a látvány. Nem tudom mitől ilyen undorító. Voltam bőrgyógyásznál, de nem volt éppen a helyzet magaslatán, felírt valami kenőcsöt, azt viszlát. Talán annyit fontos megemlítenem, hogy pszichiátriai gyógyszereket szedek, de igazából erre sem tudnám fogni, mert már előtte is ilyen volt a bőröm. Nem tudom kihez tudnèk ezzel fordulni, talán keressek fel mégegyszer egy normális bőrgyógyászt?


23/F


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



nov. 29. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A felsőtestednél mindenképp kerüld a műszálas pólókat. Az arcodra próbálj naponta arctisztítót használni, de érdemes másik orvoshoz is menni.
nov. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miket eszel, miket iszol, van valami allergiád (ha nem tudod, akkor ennek utána kéne nézni)?
nov. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
1-esnek igaza van kerüld a műszálas dolgokat , én a katonaságnál jártam így ecetes vízzel mostam és szépen elmúlt .
nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Ételintollerancia, stressz, életmód. Sokminden okozhatja.

Először egy alaprutint lenne érdemes felállítani. Tisztító, hidratáló, fényvédő. Már az sokat javít. Közben megindulni a vizsgálatokkal.

Ha a rutin egy hónapja megy, akkor pedig célzott hatóanyagokkal kívülről elkezdeni a probléma kezelését. Rutin beállításban tudok segíteni.

nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Rendben, megpróbálom kerülni a műszálas dolgokat. Nem tudom milyen arctisztítót használjak, ami pont nekem lenne való, annya millió féle van. 😅 Igen, másik orvost felfogok keresni szerintem, még adok annyi esélyt a dolognak. Bár sok ismerősöm azt mondta, hogy ezzel a kezelgetéssel már elkéstem, valószínűleg már így fog maradni.

2. Megmondom őszinten, mindenfélét eszek, nem vagyok válógatós. Igazából amit elém raknak. Elég sok az édesség az utóbbi időben és a zsíros kaják. Inni vizet iszok csak vagy citromos vizet. Sajnos nagyon nagy az étvágyam a gyógyszerek miatt, amiket szedek. Voltam ilyen általános allergiavizsgálaton, de semmire nem mutatott ki allergiát.

3. Megpróbálom.

4. Stressz az sok van. Életmódon belül mit értesz? Miből áll ez a rutin beállítás?

nov. 29. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, 23 évesen ideje lenne már megtanulnod ellátni önmagad és nem azt enni, amit "elém raknak".

Ne egyél sok édességet és zsíros ételt, mivel nagy valószínűséggel ezek miatt nézel ki úgy, ahogy. Próbáld ki egy hónapig, ha mellőzöd az édességet és jóval kevesebb zsírt viszel be, hogy akkor mi történik.

Egyébként szerintem minden problémád megszűnne, ha egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatnál.


Ha sok szemetet eszel, szerinted az nem fog rajtad meglátszani? 🫤

nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél sok zsíros, cukros ételt, lehet azért ilyen a bőröd.
nov. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!