Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig borotvát használtam, de...

Eddig borotvát használtam, de az egyik barátnőm mondta hogy ő epilátort használ (láb, hónalj, bikinivonal) Mostanába sokat olvastam az epilátorról és szeretnék egyet. De nem tudom, hogy anyukámnak hogy mondjam ezt meg? Vagy kérjek egyet karácsonyra?

Figyelt kérdés
Hol érdemes venni? Nektek milyen márkájú van? :)
2011. dec. 10. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne? Marhára fáj az epilálás! Én nem vennék. de te tudod :) Nekem Braun van, és vannak rajta ilyen masszírozóbigyók, hogy ne fájjon annyira, de hát én nem érzem a "hatását". Inkább a gyantát javasolnám. Rowentát viszont ne vegyél, mert nekem olyan is volt, és hát nem tartott sokáig.
2011. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én ezt mondtam: Anya szeretnék egy epilátort karácsonyra.

ennyi :D ő meg majd megkérdi az eladókat, hogy melyiket érdemes stb..

2011. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Na nekem ilyen van (csak zöldben :D) : [link]

És igen, kérj egyet karácsonyra ;) Én hajsütővasat kértem, és meg is lesz :D

2011. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer kipróbáltam a bikinivonalnál, hát ne tudd meg:)

A falat kapartam kínomban. Én is inkább a gyantára szavazok.

2011. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Philips van, kb 6-7 (!) éve vettem v több, a legjobb barátnőm :) élni nem tudnék nélküle, és még mindig kifogástalanul működik. Azóta már anyukámnak is vettem. 5-10 ezer forint között van az ára.

A fájdalomról meg annyit, h minél többet használod a szőrszálak az évek során egyre gyengülnek, én már 12 éve csak géppel szőrtelenítettem mindenhol (igen még az "ajkakon" is) meg talán 3 alkalommal kozmetikusnál gyantáztattam, és inkább nevezném a kényesebb helyeken kellemetlen érzésnek az eljárást mint fájdalomnak. A lábamon már meg se érzem.

Légy bátor, egy epilátor remek szerkezet, jó befektetés, a borotvád add a pasidnak! :))

2011. dec. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!