Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fenék szőrtelenítés, de...

Fenék szőrtelenítés, de hogyan, megéri? L

Figyelt kérdés
Eddig is zavart, de ma reggeli wc után valahogy erősebb lett a zavaró érzés. Sajnos szőrösödő típus vagyok. A teljes fenekem szőrös és nagyon zavar. Sosem szedtem még le. Hogyan lehetne a legegyszerűbben megoldani? Illetve aki hasonló helyzetben van és lány, megéri egyáltalán vesződni vele?

dec. 3. 04:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9%

#8

Elmegy valaki egy idegenhez leszedetni a segsőrét és ezért még fizet is, meg gondolom még fáj is (ahelyett hogy simán megoldaná ő maga otthon borotválkozással). Ha ez nem ciki akkor mi?

dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki ezt a kérdést, hogy ezen elkezdjetek vitázni. Mindenki tartsa meg magának, hogy ezt ő elfogadja vagy sem. és nem kell a másikat szapulni mert valakinek nem olyan egyértelmű, mint neki. lehet az a bizonyos válaszoló 40 éves és neki egyértelmű és logikus. Én nem vagyok 40 és nem gondolom hogy szégyenkezni valóm lenne mert ezt kiírtam. Többi válaszolónak köszönöm. 😊
dec. 3. 12:48
 13/22 anonim ***** válasza:
10%
Együtt voltam egy fiúval, akkor voltam 16 ő 17, de akkor még nem borotváltam a popsi résznél, azért úgy is együtt voltunk, aztán mikor leborotváltam, akkor ő arra asszociált, hogy én azért borotváltam le, hogy oda is betegye. :// Kiábrándító volt, mert én nem azért borotváltam le, hogy abban a lyukban élvezkedjen.
dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Neked nincs is. A szüleidnek, édeasanyádnak van, hogy nem vagytok olyan kapcsolatban, hogy tőle kérdezz.
dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Már bánom, hogy kiírtam. Előítéletet sem kérek. Annyi kérés volt, hogy a kérdésre adjatok választ. Képzeld, nem tudom anyával megbeszélni ezt. De nem csak ezt, semmi egyebet sem. Apával nagyon jó a kapcsolatom, de ilyen témát biztos hogy nem fogok felhozni. 16 évesen kevesebb az előítélet bennem mint az "érett" felnőtteknek.


Az aktuális kérdésre fókuszálj és ne az életem kapcsán tegyél megjegyzéseket, ítélkezéseket és lenéző válaszokat sem kell adni. Mindenki nézzen magába mielőtt a neten éli ki magát. Egy ártatlan kérdés volt erre megjelentek a nem normálisak. Témát lezártam nem érdekel tovább

dec. 3. 13:49
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
11: Akkor miért járjon az ember kozmetikushoz? Beszélgetni? Szerinted pattanásokat kinyomogatni gusztusos? Az sem szebb feladat egy "civil" számára, mint a gyantázás. Vagy ennyi erőből orvoshoz se menj pl. bőrgyógyászhoz, nőgyógyászhoz, urológiára, stb.
dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 aZoé ***** válasza:
100%
Kozmetikussal csináltatom nagyon régóta, így a legegyszerűbb és legjobb az eredmény.
dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én a lézerre szavazok. Drága, de egyszer kell kifizetni, utána évekre el lehet felejteni a szőrt.

Kb. 4-5 évnyi gyantázás ára az adott testrész kezelése.

dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ha 4-5 évnyi gyantázás ára, akkor mennyi ideig lehet elfelejteni a szőrt? Ha mondjuk 4-5 helyett 6 évre, akkor nekem nem éri meg egyösszegben kiadni annyi pénzt, hogy egy évet nyerjek vele.
dec. 4. 20:24
 20/22 anonim ***** válasza:
19: Nemcsak évet, éveket nyersz vele, hanem a rendszeres, havi macerát is.
dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!