Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez ajándéknak hasznos lesz?

Ez ajándéknak hasznos lesz?

Figyelt kérdés

Rowenta márka megbízható?

Barátnőmnek tervezek venni karácsonyra egy hajszárítót, de pasiként teljesen vakon vagyok. Ez jó lesz, vagy keressek másikat? Ha keressek, miben kellene más?


[link]


Adatok: ionizált fújás, 3 teljesítmény és 3 hő variáció, hideg fújás és 2000w teljesítmény.


Típus: Rowenta CV9920F0 Ultimate Experience Maestria


Köszönöm a segítséget előre is!!



dec. 7. 22:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Még találtam egy másikat, mely jónak tűnik.

Parlux Digitalyon. Csak ennél a hideg fújást nem látom feltüntetve.


[link]

dec. 7. 22:31
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Biztos szüksége van egy ilyen drága hajszárítóra? Szerintem egy ilyen drága hajszárító pénzpazarlás.. de ezért is kérdezem, hogy te biztos vagy benne, hogy neki szüksége van egy ilyenre, és nem jó a 10 ezres? Mi alapján nézted ki pont ezeket neki?
dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves #2,

Eléggé mániás a haja iránt és igyekeztem utána olvasni, hogy mely funkciók a legjobbak neki. Úgy érzem, hogy ezekben találtam meg őket.

De természetesen más márkákat / típusokat is szívesen fogadok, ha netalán ajánlana valaki. Mint mondtam, számomra férfiként ez eléggé idegen terep.

dec. 7. 23:45
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem jó lesz...:)
dec. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Maga a hajszárítóval nincs gond,de egy olcsóbb is funkcionál így mint ez szóval szerintem felesleges ilyen drágát venni.
dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!