Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyesek miért nem vágják le a...

Egyesek miért nem vágják le a bajszukat?

Figyelt kérdés

Szerintem olyan gusztustalan és ronda ez a "szűz" bajusz mikor valaki megnöveszti.

Jó persze mindenkinek elekezd(ett) nőni egyszer, de mikor már rohadt nagy és gusztustalan, 15-16 évesen vki miért nem borotválja le???!!!

Ha megkérdezem az illetőktől, akkor besértődnek (pedig kultúráltan kérdezem).

Ha növeszteni akarják, akkor meg minél gyakrabban vágják, annál erősebb lesz és gyorsabban nő...

Áááááh pfeejjj, fuujj:S


2010. okt. 21. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szakállat akarnak belőle növeszteni.
2010. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is sok ilyen embert ismerek. Szerintem csak amíg nem zavrja őket jobban, addig úgy érzik, h minek, meg van aki szereti...én is utállom, de.... nem tom :)
2010. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hu nálunk van 1 fiu neki is van sötét fekete a szája felet meg két oldalt olyan gusztustalan a haja is fekete azt meg nem tom h miféle zselével álitsa fel csupa tincses és fuj de undiiiiiii!!!!!!!!!
2010. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én is ismerek egy 20 éves srácot,na ő tényleg szűz még de nem is ez a lényeg,hanem hogy irtó viccesen néz ki a bajusz-szakállal :D

nem megy a fiatal arcához ez az öreges viselet

csak én nem merek szólni neki nehogy sértődés legyen :)

2010. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nah ezez :)

és ha szólsz neki de nem basztatásból besértődnek (tisztelet a kivételnek!)..

egybk meg a körszakállat akarnak növeszteni, de arra nem jönnek rá h gyorsabban nő ha vágják..áhhh -.-"

de örülök h nem vagyunk egyedül pár oszt társammal ebben :)

2010. okt. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!