Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most ez komoly, hogy egyesek...

Most ez komoly, hogy egyesek szerint már a hátratűzött frufru is gáz? : D

Figyelt kérdés

Most olvastam itt egy kérdésnél, hogy páran rondának találják:D Egyszerűen nem értem, hogy mért ronda. Én szinte állandóan úgy hordom, mert így kényelmes, így érzem jól magam és nem lóg a hajam állandóan a szemebe. Elmondaná nekem valaki, hogy mi a gond vele?:D

Ja és 20 éves lény vagyok:)


2011. aug. 18. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
hosszúkás archoz és magas homlokhoz nem áll jól pl
2011. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz tapasztalat. Sokaknak nem áll jól a magas homlokuk miatt. Lehet, Te azok közé tartozol, akiknek jól áll :) Ha így érzed jól magad, akkor hordd büszkén :D
2011. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egy olyan lányon látod, akinek nem áll jól, akkor te is rondának találod. Nem áll jól mindenkinek minden.
2011. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem ovális fejformám van, és szerintem jól áll:)
2011. aug. 18. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:

régen én is így hordtam,sőt még mostanában is szoktam úgy hordani

bár nekem az oldalfrufru sokkal jobban áll mintha fel lenne tűzve ezért most pl nincs felcsatolva

2011. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem magasabb a homlokom, de jól áll a feltűzött frufru! Mások szerint is. 23/Lény :)
2011. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!