Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan bírnak egyesek egész...

Hogyan bírnak egyesek egész nap magassarkúba lenni?

Figyelt kérdés
Én ritkán hordok,de már 10 perc után fáj a talpam és ha leveszem akkor még napokig fáj.Pedig nem olcsó kínai cipőm van és kb.csak 5 cm-es a sarka,bár van, hogy csak az egyik lábamon fáj a talpam.Nem töri felszóval nem vízhólyag, inkább csak égető érzés,és harisnya is volt rajtam.
2011. aug. 4. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
gyakorlás gyakorlás és gyakorlás:) én már 7-8cm-seket szinte meg sem érzek, 10-11-ben is bírok jó pár órát. az első pár alkalom borzalmas, de hozzá lehet szokni:)
2011. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aki egész nap abban van, annyira hozzászokik a lába, hogy laposan fáj. Én is így voltam vele régen, most pár órát sem bírok benne.
2011. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
amikor nem járnak benne pl iskolában, munkahelyen ott kibújnak belőle és hagyják pihenni a lábukat.:)
2011. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem megszokás kérdése... én utáltam a magassarkú cipőket, viszont nagyon tetszettek... és végül úgy döntöttem, hogy megtanulok magassarkúban járni, mert írtó dögös tud lenni. aztán el is kezdtem.. először csak a kisboltig mentem abba, aztán már hosszabb sétákhoz is felvettem, utána már a városban is abban járkáltam, szóval megszokható a dolog :)persze, harisnya nélkül még nekem sem megy...
2011. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg gyakorlás kérdése. És az is igaz, hogy vannak olyan cipők amik egyszerűen hordhatatlanok.


17/L

2011. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 skarma ***** válasza:

Ezt én sem értem :D:D

19 vagyok de még sosem volt magassarkúm, nem is tudnék járni benne természetesen... de ehhez hozzátartozik hogy 174 centi vagyok és nem akarok magasabb lenni :D

2011. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én is levettem napközben,hiába, sőt a vonaton ugye lóg a lábam és amikor leszálltam ugyan úgy fájt és még mindig fáj,viszont csak az egyik fáj, a másik nem.Igazából nem nagyon szeretem, emiatt is és azért se mert nem szeretném ha nagyon megkeményedjen a lábam és eldeformálódjon.Még azt érteném ha feltörte volna mert az tényleg fáj,de egy ragoldható,de a talpammal nem tudok mit csinálni.10centisbe nem is tudok menni,pedig van egy csízmám,de az rémálom,ez csak 5centi körüli,de ebben is fáj.a menéssel nincs gond,ha nem fáj akkor szépen tudok benne menni
2011. aug. 4. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a magassarkút, ha tehetném mindig azt vennék fel...:) Én szerintem egyszerűen megszoktam...:)

Habár a kis balerina cipőkért is teljesen oda vagyok!

2011. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megszokás kérdése.

Van olyan ismerősöm, akinek muszáj, hogy legyen valami kis sarka minden cipőjének, mert úgy érzi, hogy hanyatt esik.

Én ha tehetném hordanám, de még nem találtam meg a nekem valót.

2011. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha egész nap hordod,leülsz,ne vedd le! járás közben kicsit feldagad a láb,és így csak még kényelmetlenebb/fájdalmasabb lesz utána.
2011. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!