Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » L'oreal lila hajfestéke...

L'oreal lila hajfestéke mennyire tartós?

Figyelt kérdés

Vasárnap befestettem a hátközépig érő sötétebb szőke hajam felét lilára, (l'oreal feték, ilyen padlizsános színű) ombre hatásúra.

A végeredmény borzalmas lett... Az eredeti színemhez túl sötét és rémesen néz ki.

Egyelőre annyit csináltam, hogy vágattam belőle h legalább vállalható legyen, illetve eddig minden nap kimostam, hátha kikopik mint az előző (syoss levendula kristály) de eddig semmit nem kopott.

Aki használt már ilyen festéket, milyen tapasztalatai vannak, illetve hogyan lehetne eltávolítani?


dec. 19. 21:56
 1/3 anonim válasza:
Fess rá a színedhez hasonló árnyalatot
dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a lilás színek valamiért nem túl tartósak, legalábbis én úgy vettem észre. több mint egy éve lila a hajam és nagyon gyorsan kopik, persze nem az egész szín, pár hét után ilyen vöröses-lilás lesz. (heti 1 hajmosással)
dec. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a hajmosással nem fakul eléggé,

1. hajfesték eltávolítóval (fodrászkellékesnél találsz, nagyobb drogériában talán-talán, esetleg hajradírnak is hívhatják, szőkítőmentes cucc)

2. vagy C vitaminnal (aszkorbinsav por samponba keverve) lehet próbálkozni,

mindkettőt értelemszerűen a színes hajon kell használni. Keress rá interneten.

Valószínűleg fakul, csak annyira nem tetszik, hogy még mindig iszonyúan zavar. :)

dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!