Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne kopjon...

Mit csináljak hogy ne kopjon ki a szín ilyen hamar a hajamból?

Figyelt kérdés
Nem rég befestettem a hajam egy Live márkájú hajfestékkel és első három hajmosásnál nem színvédő sampont használtam és így nagyon megkopott. Azóta színvédőt használok de még így is sokat kopik. Pedig tartós hajfesték volt nem hajszínező. Miért van ez? Ha következőnek befestem a hajam és színvédő sampont használok nem fog így megkopni? A festékkel lenne baj? Ha igen tudtok ajánlani egy jobb hajfestéket?

2022. dec. 27. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
A színes festékek soha nem tartósak. Ezek mind csak színező és hosszabb-rövidebb ideig tartanak.
2022. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Az tartós színező. Minél hidegebb vízzel mosod és minél ritkábban, annál tovább tart de ki fog kopni. A sampont ki kell tapasztalni, nekem volt, hogy a színvédőstől jobban kopott, mint a simától és volt, hogy a gyógynövényestől nem kopott annyira, pedig azt nem ajánlják színes hajra.
2022. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy pontosan milyen színről van szó. De ha pl. Rózsaszínről, kékről vagy valami hasonló élénk színről van szó akkor érdemesebb fodrászkellékesből beszerezni valami jobb minőségű tartós színezőt. Pl. Manic panic nekem bevállt.

Használhatsz színvédő sampont, de a legjobb ha hideg vízzel mosol hajat.

Színtől is függ hogy mennyire kopik, pasztel színek elég gyorsan kijönnek. A kékek, zöldek gyorsan kopnak és nem mindig szépen. Vörös, lila, pink általában elég tartós.

2022. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!