Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerekkel, hogyan...

Milyen módszerekkel, hogyan tudnék "megszépülni" egy hétvége alatt? Változtatni szeretnék, kicsit átalakulni, szebb lenni, mert most még a tükörbe is utálok nézni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Anyagiakkal mi a helyzet? Nem akarok olyan ötleteket ajánlani, amik bizony drágák, de hatásosak, csak még rosszabb lenne a kedved. Én modellkedem, van hogy egy fotózás előtt két nappal szólnak, szóval nekem is van, hogy 1-2-3 nap alatt kell tökéletes formába hozni magam. Ami ingyen van, a léböjtkúra. Víz és szűrt leves két napig, a bőröd rendbe teszi, méregtelenít. A másik módszer a drága:)
2010. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vagy esetleg sminkeld ki magad,hajadat vasald ki és engedd le:))
2010. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves Első! Engem érdekelne a drágább módszer,megosztanád velem? Köszi :)
2010. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem az is sokszor meghozza az önbizalmam, hogy ha 1 napot vagy pár órát csak magamra szánok. Tehát habfürdő:D ápoltság az egész test+arc+haj.. akk pakolások hajra, arcra, körmök rendbe tétele, stb.
2010. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A drágább megoldás egy olyan gép, ahova befekszel 40 percre, (Alpha led oxy light spa-az egyetlen hely ahol tudom hogy van, ezen a művésznéven fut) és 76 fokon tartja a meleget szinte végig. A pulzus zsírégető tartományban van, és körbefóliáznak, előtte pedig mindenféle jó kis zsírégető krém. Az elvesztett (kiizzadt) víztől látványosan mennek a centik, szóval alkalom előtt kiváló, és a bőr is olyan lesz a krémektől mint a babapopsi:)

Nekem striáim is vannak, azok is szépen halványulnak ilyenkor. Ugye eltüntetni nem lehet, de fontos esemény előtt tökéletes. Ha valakit érdekel hol van, írjon privátot, nem akarok reklámozni.

2010. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!