Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerekkel mattíthato...

Milyen módszerekkel mattíthatom fényes arcbőröm?

Figyelt kérdés
Púdert meg hasonlókat inkább mellőzném.Gondolok itt házi praktikákra,esetleg kozmetikai szerekre.
2010. jan. 18. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
léteznek már mindenféle minerális púderek amik nem tömítik el a pórusaidat. De esetleg egy kevés hintőport tudok javasolni ha púdert nemakarsz
2010. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én régen kb óránként megmostam, vagy amint tehettem megmostam samponnal, szappannal, mikor mi volt.

Vagy simán letörlöd egy zsepivel, az is jó.


Én sem púderoztam, meg nem is festettem az arcom, és nem is kenegetem semmivel, na de mostmár hogy 33 éves vagyok, már nem kell olyan sűrűn mosni.


Ez kb 25 éves koromig tartott, hogy túl fényes volt, de ne aggódj, az később csak jó, mert fiatalabb marad az arcod mint a többieké, szóval ahogy öregszel nem lesz ráncos mint másoknak :)

2010. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bekenheted sebbenzinnel is, vagy alkohollal, az valamennyit javít, csak a szemedbe ne menjen :)
2010. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha sokszor mosod akkor még inkább zsírosodni fog, szóval azt nem ajánlom. én vichy normaderm krémet használok, az egész jól szabályozza.emellett én púdert is használok. ma már szerintem lehet kapni olyan bőrbarát púdereket amik tényleg szinte láthatatlanok. én maybelline pure powdert használok, és tényleg ez az eddigi legjobb amivel találkoztam, csak ajánlani tudom.
2010. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam csak olvastam: kis tej + élesztő, arcpakolásnak felrakod, pár percig fenn hagyod, majd lemosod.
2010. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno nagyon zsíros volt a bőröm. Aztán kipróbáltam a Nivea young control shine-t hidratálás céljából. Egy idő után azt vettem észre h folyamatosan kevesebb zsír volt az arcomon:) (kb 1-1,5 hónap után látszot)
2010. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!