Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen minoxidilt ajánlotok...

Milyen minoxidilt ajánlotok szakállnövesztéshez?

Figyelt kérdés

3 hónapja nem borotválkoztam. 2 hetente át szoktam menni azért az arcszőrzetemen egy 6-os fejjel meg azért fazonba szoktam állítgatni, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy ősember, szóval ne gondoljátok, hogy igénytelen vagyok.


Közel állok hozzá, hogy összenőljön a szakállam, de van egy anyajegy az arcomon és akörül egy bizonyos rádiuszban csak ilyen enyhe pelyhek vannak. Van szőr ott, csak nem elég erős. Olvastam, hogy a minoxidil sokaknak segített. Akiknek igen, ti milyet használtatok?


20F



jan. 1. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Passz, lány vagyok, de a hatóanyaggal képben vagyok, és nem biztos, hogy azt csinálja, amire gondolsz:

- amire jó: aktiválja az éppen "pihenő" fázisukat töltő szőrtüszőket, hogy inkább növesszenek mégis szőrszálat, tehát több lesz az aktív szőrtüsző = több kinőtt szőrszál = összességében sűrűbb lesz

- amire nem jó: nem lesz tőle vastagabb a szőrszál és nem tud újabb szőrtüszőket gyártani sem, ezek fix genetikai tényezők

- ameddig jó arra, amire képes: amíg folyamatosan használod (pár hét késleltetéssel lesz látható, ha elkezded és pár hét után lesz ritkásabb, miután elhagyod)


Valószínű eredménynek tűnik, hogy sűrűbb, de azonosan pelyhes lesz, viszont lehet, hogy optikailag így is segít összeolvadni a többivel.

jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már rendeltem derma rollerrel. Holnap vagy hétfőn jön
jan. 4. 17:47
 3/7 A kérdező kommentje:
1 hónap után mondhatom, hogy érdemes volt megvenni. Már most látszik a változás.
febr. 11. 18:22
 4/7 anonim válasza:
Szia! Azota mik a fejlemenyek? En is most tartok 1 honapnal es beszarok tenyleg hasznal :D
márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia! Megváltoztatta az életem.

[link]

márc. 16. 19:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első két képen az van, ahonnan indultam. Harmadik, negyedik kép az február közepe körül készült. Az utolsó 2 az 1 hetes. Most lenyírtam 3 mm-re, de elég jól látszik. Nagyon sötét lett. Még egy évig használni fogom, aztán abbahagyom.
márc. 16. 19:18
 7/7 anonim válasza:
Azt a mindenit, nagyon komoly hatas, es jol is all, hajra folytasd!!
márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!