Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kuzdosportot ajanlanato...

Milyen kuzdosportot ajanlanatok, egy olyan 16 eves fiunak, aki nem sportolt meg semmit?

Figyelt kérdés
Igen, 16 eves vagyok es 4 evnyi sakkozason kivul, semmit nem sportoltam, eletem nagy reszet a szamitogep elott toltottem. Eldontottem, hogy fogok sportolni, leginkabb a kuzdosportok vonzzanak, de semmi tapasztalatom nincs, es fitt se vagyok. 178 centi es kb 70 kilo vagyok. Tudnatok mondani egy olyan sportot, ahol nem szamit olyan sokat a suly felesleg, es amit elkezdhetek ilyen idosen tanulni? Elore is koszonom a valaszokat :)

2014. febr. 10. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
BÁRMIT kezdesz el, az első 10 edzésen élőhalott leszel. Ha fittebb akarsz lenni, kezdj el futni, az semmibe sem kerül. Eleve már kifogást keresel, "egy olyan 16 eves fiunak, aki nem sportolt meg semmit", biztonsági játékot akarsz játszani. El fog menni a kedved, bármibe is kezdesz, ha így állsz hozzá, kezdj el futni, szerezz egy alap kondit és után azt választasz, amit akarsz.
2014. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:
Mindegy, hogy mit csinálsz, de lassan, fokozatosan kezdd el.
2014. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!