Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok Miután ott lennt...

Lányok Miután ott lennt leborotválom magam sokszor nagyon piros lesz meg pöttyös is. Ti mit használtok ott borotválkozás után ? L

Figyelt kérdés

jan. 12. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Használd azt, amit az arcodra szoktál, Laci.
jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem utána, hanem előtte kell megfelelően kezelni a területet hogy ne pattogjon ki. Borotválás előtt bőrradírozd át, és legyen már felmelegedve a bőr ne azonnal kezdj neki. Friss legyen a borotva, ha hosszabb a szőrzet előtte menj át rajta szőrnövekedéssel egyező irányban és csak utána ellentétesen. Borotvahabok szerintem nem jók, szinte mind tele van alkohollal és irritálja a bőrt, használj intim lemosót vagy gyengéd nem szárító tusfürdőt helyette. Nekem így évek óta nem pattogott ki.
jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es

Köszi szépen :)

jan. 12. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Cicaplasttal kend be borotválkozás után, az megnyugtatja a bőrt, gyógyítja a mikroséruléseket. És én is az imtim lemosóra szavazok.
jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nivea creme care tüsfürdővel borotválkozok, nekem bejött. A hab tényleg nem volt az igazi. Kb. másfél hetente egy kicsit bőrradírozok borotválás előtt. Viszketés ellen egyszerű hidratálót használok. Bekenem magam minden nap.
jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!