Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A soolantra krém a ti szemetek...

A soolantra krém a ti szemeteket is irritálta?

Figyelt kérdés
Mindig kihagyom a szemkörnyéket, ha bekenem az arcom, de reggelre vörös szemekkel kelek mióta használom és csíp is. Másnak okozott ilyet?

jan. 13. 02:07
 1/2 anonim válasza:
Szia! Igaz én csak 3.napja használom, de nem tapasztaltam. Neked használt a krém?
márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azóta már nekem sem irritálja szerencsére.

Én 10. hete használom, amikor kezdtem akkor volt egy alap pirosság az arcomon és mellette pusztulák rajta. Nekem hullámzó volt, először rontott rajta, aztán szebb lett, aztán meg mintha semmit se csináltam volna vele, hiába kentem hetek óta, tök csalódott voltam, hogy semmi hatása. De összességében nekem nagyon sokat javult a bőröm azóta, a pusztulákon sokat segít, viszont annyira sokáig tart a gyógyulás, hogy még biztosan használni fogom 3 hónapig. Semmiképp ne hagyd abba, ha úgy látod nem segít, mert a 3. hónap körül kezd el hatni rendesen. Annyi, hogy az alap bőrpírt nem vitte le, nekem arra az vált be, hogy elhagytam a glutént, itthon már mondták is, hogy kezdek sápadt lenni xd viszont ezt hetekig kell tesztelni, hogy beválik-e. Nekem néztek glutén intoleranciát, negatív lett, de mégis látványosan segít, hogy elhagytam az étrendemből

Egyébként van facebook csoport, ahol rengeteg tanácsot adnak, ami segít és rengeteg tapasztalatot osztanak meg, hogy kinek mennyi idő alatt használt a soolantra

Privátban szívesen elküldöm neked a linket:)

márc. 3. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!