Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, van itt aki próbálta...

Lányok, van itt aki próbálta az arc borotválást?

Figyelt kérdés
Rengeteg videó van róla TikTokon, hogy nők ezt teszik, leborotválják a pihe szőrt. (Mert eltávolítja az elhalt hámsejteket is, stb.) De nem nő utána erősebb szőr, ami már nem csak kis pihe?

jan. 13. 14:34
 1/7 Kitana. ***** válasza:
92%
Néha szoktam, nem nő utána erősebb szőr, ez egy régi tévhit. Lábon is csak először tűnik erősebbnek, mivel a leborotvált szőr vége tompa, nem elvékonyodott, de arcon eleve nem olyan szőr nő ugye, mint lábon, tehát gyakorlatilag észre sem vehető, mikor nő vissza.
jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja próbáltam. Ha party sminket csinálsz, akk sokat segít, szebben megy fel az alapozó.



Nem, nem lett sötétebb vagy durvább a pihe.



Alapból az államon meg az ajkamon is ezzel szedem le azt a pár szálat, meg a szemöldököm is ezzel igazítom.

jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen csinálom évek óta és nem erősebb. Selymesebb a bőröm, a szérumok "jobban hatnak". (Nincs az útjukban a szőr, közvetlen a bőre kerülnek.)


Ne hámlassz közvetlen utána.

jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
amikor a fény már megcsillan rajta leborotválom de en sem tapasztaltam erosodest
jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
25-30 felett normális, hogy lesz egy pár szál az álladon meg az ajkad felett, de ez csak úgy magától, hormonálisan
jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is leborotválom évek óta mert mindenféle gyantától kipattogok, nekem túl erős alapjáraton sem csak sötét a bőröm meg fehér így nagyon látszik. Nem lett erősebb, nem lesz szúrós se ahogy nő. Általában 2, maximum 3 hetente szedem le és még akkor is alig érezni ha végigsimítom az arcom. Csak akkor már ha rásüt a fény látszik így muszáj. Amúgy hónapok kellenének hogy "alapállapotba" visszanőjön.
jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleinte csak néha,viszont most már rendszeresen borotválom,igaz nem túl gyakran.Nem erősödik.
jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!