Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz homlok ellen mit...

Száraz homlok ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Minden este kenem az arcom a Helia-D hidratáló krémmel, de semmit nem használ, ugyanolyan száraz a homlokom.
jan. 16. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Hámlaszd, és ha ez a krém láthatóan nem válik be, akkor mással (bőrtípusodnak megfelelővel) kend reggel és este.
jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

Valami jó zsíros éjszakai krém? A Baleának (DM) van egy jó nehéz éjszakai krémje. Nekem az ilyen hideg időben hajlamos kiszáradni a bőröm, és nagyon jólesik neki ez a cucc. Pedig máskor könnyen zsírosodó bőröm van, és a pattanások is gyakori vendégeim, de ez a nehéz krém nem okoz mégsem gondot ilyenkor. Mini kiszerelés is szokott lenni belőle, valami párszáz forint.

Egyébként meg sok folyadék fogyasztását javasolnám. Sok-sok. Ha esetleg most nem fordítasz gondot rá. Én mindig azt hittem, a lábszáramon természettől fogva száraz a bőr, mindig olyan fehéres-mikrohámlásos volt. Amíg el nem kezdtem rendesen vizet inni. Láss csodát, nem volt száraz többé.

jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!