Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó minőségű barna hajfesték?

Jó minőségű barna hajfesték?

Figyelt kérdés

A természetes hajszínem sötétbarna, több éven át volt már szőkítgetve, viszont már most nagyon szépen lenőtt az eredetire, csak az alján kb hajközéptől szőke vagyis sárgás inkább. Szeretném azt a részt barnára festeni, egyenletesbe hozni az eredetivel.

Tudom, hogy kezdetben le fogja dobni a szőke a barnát főleg ha egy gyenge minőségű festékről van szó. De vagy 3 festés után már jó lesz elvileg. Ezért segítséget kérnék, tudtok-e egy szép hideg árnyalatú sötétbarna tartós jó minőségű hajfestéket ajánlani? Illetve kell-e hozzá oxi, mert olvastem ilyenről is, és ha igen, hanyas?



jan. 17. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

A minőségi is kopik egy idő után. Nekem is volt szokitve a hajam. 2 éve festettem vissza barnára, de egy évben kb 1x azért kell rajta frissíteni, ha nem szeretném látni a vöröses atutest. Egyébként én eddig wella kolestonnal vagy igora royallal festettem a hajam.


Ami nem túl sötét és nem is túl világos és hamvas is, azok az 5.1-es árnyalatok. Ha fodrászkellekesbe mész, ahol kimerik az oxit, ők kiválasztják mi a jó az adott márkához, de általánosságban a 6-os elég.

jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!