Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért pattog ki szőrtelenítés...

Miért pattog ki szőrtelenítés után a mellkasom?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, még tavaly nyáron kezdődött ez az egész le akartunk menni a strandra fel is vettem a fürdő ruhám és észre vettem a tükörben hogy a mellkasomon kb 1cm es sötét szörszálak vannak ami azert is fura mert lány vagyok és ott csak a fiuknak szokott szőrös lenni, szoval fogtam és le borotváltam kb 1 percre rá az egész ki pattogott szoval le se mentem inkabb. Emiatt nem mertem bikinit se felvenni utána meg semmi olyan ruhát amiből kilátszik a mellkasom nagyon szégyellem magam nemtudom ez miért van, most 17 éves vagyok (mindjárt 18) és van egy párom akivel majd ha el jutunk odáig le szeretnék feküdni de így nem merek, kb 1 hete ezért vettem egy szortelenito kremet erzekeny borre hogy hátha azzal nem pattog ki hat tevedtem. az egesz mellkasom kb a nyakamig tele van kis piros pattanásokkal😔 nem bírom már ezt valaki segitsen. hozzá kell tennem hogy eleg vekony vagyok es eleg kicsik a melleim. szoval ott eleg vekony a bor es erzekeny. ( szemoldok csipesszel ugyan ez volt a helyzet) es gondolom ha gyantával vagy epilátorral probalkoznek meg durvabb lenne a helyzet es oszinten ott annyira erzekeny a bor hogy nem is merném. köszi ha valaki tud segiteni:(

jan. 28. 02:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elektromos testborotva vált be. Am idővel megszokja a bőr és nem pattog ki. Ne közvetlen előtte borotváld.
jan. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 es már egy hete hasznaltam a szortelenito kremet es meg mindig olyan sőt mintha egyre tobb lenne nemtudom mikor fog elmulni csak felek ha vegre el tunnek nem merek majd ujra borotvalni vagy valami ,mennyi az az ido mig meg szokja? mert en mindenhol borotvalkozom es sehol nem pattogok ki ezen kivul
jan. 28. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem vagy 2 hónap kellett. Mindig este, fürdés után borotváltam
jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3mas neked is szőrös a mellkasod akkor? nemtudom hogy ez hormonális probléma e vagy minden nőnek nő ott szőr?
jan. 28. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is.Nálam hormonálisan minden rendben,csak ilyen típus vagyok,erősen szőrös.
jan. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha nekem is kipattog,fene tudja miért.
márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!