Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak hatékony ránctalanító...

Vannak hatékony ránctalanító módszerek, ami nem radikális? Szike vagy botox, nem ezekre gondoltam. Örülnék, ha kozmetikusok, bőrgyógyászok, szakemberek írnának.

Figyelt kérdés
Többnyire meg akarjuk állítani az időt, vagy legalábbis késleltetni a ráncok kialakulását, az ősz hajat elfedjük stb. Az én arcom 4x évesen annyira ráncos, amennyire többnyire az embereknek. Volt kozmetikusom arcán (sőt, a mostaniakén is) szintén kb ugyanannyi ránc, bőrhiba stb. található, amennyi a koruknak megfelelő. A kérdés azért merült fel, mert ha valaki, egy kozmetikus biztos rákenné a bőrére a legmegfelelőbb krémet, pakolást, a csodás ultrahang és egyéb gépeit használná magán is, ha az valóban használna. Láttam egy-két embert életemben, akinek sokkal kevésbé volt ráncos a bőre, mint a kora szerint indokolt lenne, de szerintem ezek szerencsés kivételek. Ti hogy látjátok?
jan. 31. 07:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

NINCSEN!!!!!!

egy bizonyos kor után csak a ráncfelvarrás stb fog segíteni!!! Fogadjátok el.

jan. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Felesleges pénz kidobás a többi
jan. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Van ilyen. Dohányzás és alkohol kerülése. Elegendő víz és kiegészítőként kollagén fogyasztás. Stressz minimalizálása. Az ilyen kollagén tartalmú krémek átverések, mivel a kollagén belülről hat kifelé, szóval ha magadra kened sz@rt sem ér. Ez olyan, mintha a csirkeszárnyat a mellkasodra kennéd, és várnád a fehérje beépülését a szervezetedbe. Vagy az oxigénnel dúsított víz, aminek semmi haszna, mert az oxigént a tüdő veszi fel nem a gyomor.
jan. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Szakember vagyok.

Nincs ilyen.

Ha jól használják a botoxot, hialuronsavas töltést, akkor nem ördögtől való.

A megelőzés lenne a kulcs, de még mindig, 4x évesen is sokat tehetsz, hogy lassítsd a természetes folyamatokat.

Rengeteg sajnos az önbizalomhiányos nő a környezetemben, akik sajnos nem tudják elfogadni, hogy bizonyos folyamatokat semmi nem tud megállítani, visszafordítani. A csontok is zsugorodnak a bőrben, meg fog ereszkedni.

A nap ellene sem védekeznek megfelelően sokan, pedig a bőröregedés tüneteinek mintegy 80%-át a káros UV sugarak okozzák (vízhiány, ráncok, pigmentfoltok).

És sajnos tényleg csak akkor kapnak észbe sokan, 40 körül, mikor már látványos valami elváltozás a bőrükön.

Nem is nagyon használom már én sem az anti-aging kifejezést sem, mert kicsit olyan mintha ellene lennénk az öregedésnek. Helyette okosan, egészségesen kell megöregedni.

És jól írod, vannak olyan arcfelépítési sajátosságok, amik pusztán genetika.

jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Persze, egyértelműen a belső is rengeteget számít, ahogy írta a 3-as, sőt az lenne az alap. Nem is kellene külön mondani.

De sokan hiszik, hogy csodát teszünk akkor is, ha valaki 25 éve dohányzik, egészségtelenül táplálkozik, alig iszik vizet, stresszel, stb.

A saját oldalát valahogy senki nem akarja beletenni, tehát hogy változtat az életvitelén. Azt hiszik, hogy varázslók vagyunk, és mi külsőleg megoldunk mindent.

És amikor -megtörtént eset- őszintén elmondom, hogy bizony nincs olyan krém, amit mutat a tiktokvideóban, mert az egy gépi kezelés eredménye(amúgy oda volt írva hashtaggel a kezelés neve is), jön azzal, hogy én ne mondjak már ilyet, hát ő kozmetikus.

jan. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Nincs csodaszer. Igyál napi minimum 2 liter vizet, hisz a szervezetünk jó nagy része vízből áll. Étkezz egészségesen és tisztán. Csak mindenmentes kozmetikumokat használj. Mérsékeld a stresszt és aludd ki magad!
jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
A mindenmentes a bőrápolásban nem a jobb szinonimája. Nagyon sok bullshit, tévedés információ árad a bőrápolással kapcsolatban a közösségi médiákból. Na és reklámok. De mindenkire rá van bízva mit hisz el.
jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én magamon és az ismerőseimen azt látom, hogy az egyik legfontosabb a napozás kérdése. Aki sokat napozott fiatalkorában, ráadásul napvédő nélkül, azok sokkal ráncosabbak, mint akik nem, vagy nem annyit, és mindig kenték magukat.

Keress egy jó arckrémet és szemránckrémet, ez mindenkinek más.

Nekem pl. csak az a jó, ami parfümmentes, mert parfümtől piros lesz a bőröm. Én a Clinique, La Roche Posay, Bioderma márkákat szeretem.

jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Felesleges pénzkidobásnak tartom az arckrémeket nem érnek azok semmit

Ha cigizel akkor szokj le, erősen ráncosít

A botox tud egy munkát végezni ha azt rosszul szúrják be, marad a plasztikai sebész, ha jó orvos végzi és van rá pénzed fel sem fog tűnni

Köllő Babett is állíttólag 40 éves szerintem meg 55 volt de valami aranyszálakat ületett a homlokába és azokat a lövészárkokat egyből kihúzta az arcából úgyhogy mostmár tényleg annyinak is néz ki mint amennyinek mondja magát

De van más megoldás is hátrahúzzák az arcod majd a felesleget eltávolítják és a fülnél visszavarrják így az nem lesz feltűnő (hacsaknem valaki közelről megnézi a füled és vágja a plasztikai sebészetet valamilyen szinten)

jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
4es,életemben nem használtam naptejet,sem fényvédőt. Nem vagyok ráncos 40hez közel sem.
febr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!