Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan rànctalanitó...

Angelnika123 kérdése:

Létezik olyan rànctalanitó arckrém ami kicsit szebbé teszi az arcbőrt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy krém nem képes rànctalanitani de ha egy kicsit szebbé teszi a bőrőm nekem az tökéletes.40 elmúltam szarkalàbak a szemem alatt van egy kicsi,szàraz a bőrőm.Köszönöm a segítséget.

#bőr #arckrém #Rànctalanitó
2023. aug. 29. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően van hidratálva a bőr akkor eleve teltebbnek tűnik. Keress fel egy jó kozmetikust, járj rendszeresen valamilyen feltöltő kezelésre, két alkalom között pedig használd azt a terméket otthon, amit ő rajtad. És használj minden nap fényvédőt megfelelő mennyiségben.
2023. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima hidratáló krém és egy kozmetikus csodára képes.
2023. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy vàlaszoltatok.

Nagyon hasznos volt.👍👍

2023. aug. 30. 19:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2023. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egy valóban új és kiváló arckrém, amely jelentősen javítja a bőr állapotát! Ez a termék magas csiganyál esszencia tartalommal rendelkezik, amely segít az öregedés jeleinek csökkentésében, szarkalábak eltüntetésében. Rendkívül hatékonyan küzd a sötét foltok és ráncok ellen. Nulla parabén és nulla szulfát tartalom! Dermatológusok is ajánlják ezt a bőrápolási terméket. Használd, és néhány nap alatt látható eredményeket érhetsz el: kisebb pórusok, aknék elleni küzdelem, hidratált és ragyogó bőr, fiatalabb megjelenés >> [link]
2023. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aliexpress? Ez komoly?? Kend csak ha ennyire bátor és felelőtlen vagy...
2023. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6/6 Ne zavarjon, hogy ugyan azt a terméket adják el neked például a DM boltjaiban. A termék egyáltalán nem gagyi kifejzetten jó.
2023. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a beszerzés helye miatt írtam nem a termékről. Amit megveszel a dm-ben az biztos, hogy eredeti és az európai szabályoknak megfelelően van formulázva. De ez, amit Kínából rendelsz vajon mennyire eredeti és mennyire felel meg az európai előírásoknak?
2023. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8/8 anonim és az európai szabályok szerint mennyire hathatósak? Elárulom: semennyire. Az összes nagy cég kijátssza.
2023. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8/9 anonim Egyébként ez ma már annyira ósdi, hogy ha valami kínai stb. , akkor csak rossz lehet. Általában ezek az emberek még életükben nem jártak Kínában. Ha jártak volna tudnák, hogy a nyugat lemenőben a kelet felmenőben van MINDEN TÉREN. Az összes nyugati cég aki csak teheti ott gyártat és ma már egyáltalán nem igaz ami régen még igaz: a kínai termékek is éppen olyan jók és minőséget is kaphatsz. Csak a a kelet-európai csóriknak nem telik rá :D
2023. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!