Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon elkészíthető arcpakolás...

Otthon elkészíthető arcpakolásokat ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Legfőképp ami hidratál, ápol és felfrissít. :)
febr. 9. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Kicsit sok az elvárás. Élesztőből, uborkából meg ilyenekből nem lehet hatásos dolgot csinálni.


Mivel a hidratálás fontos, ezért támogatom az ötleted. Legjobb hidratáló a tiszta víz. Igyad!

febr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Készíteni általában abból szoktak, amit meg kellene enni.

Az ételek, italok nem azért vannak, hogy magunkra kenjük őket.

Már egyre több, jó fátyolmaszkot lehet kapni, azok között lenne érdemes szétnézni.

Habár, én feleslegesnek tartom ezt a lépést, mert csak pillanatnyi hatásuk van. Ha van egy jó arcápolási rutinod, ami hidratál és ápol, akkor felesleges ez a plusz lépés. De a spa érzés miatt megértem, miért kedvelik annyian. Jól esik vasárnap este feltenni valami pluszt. Csak az ne étel legyen, ha engem kérdezel. :)

febr. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell túlzásba esni.


Gondozz egy aloeverát és időnként szedd ki a levele belsejét.


Egészséges táplálkozás, megfelelő folyadékbevitel pedig alap a testnek, a bőrnek is.


Kell a víz, hogy megkösse a hatóanyagokat s egyebeket a bőrödben. Különben mindhiába. Mindegy mivel kened s mennyit adsz ki rá stb.

febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ui: egyes nem ír hülyeséget.


Rengetegen kritikán aluli folyadék mennyiséget visznek be, a csodát pedig a kenceficéktől várják.


Nekem egy ráncom sincs 31 évesen még.

febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-essel értek egyet. Ételt-italt nem kenünk az arcunkra, ahogyan az arckrémet sem esszük meg. A bőr és a gyomor két teljesen más szerv. Ami az egyiknek jó, a másiknak nem. Viszont az étkezéssel és megfelelő folyadékbevitellel rengeteget tudsz segíteni a bőröd állapotán. Mert hiába van hiper-szuper rutinod, ha mellette egészségtelenül étkezel, tele vagy káros szenvedéllyel és napi max egy pohár vizet iszol.
febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!