Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valentin nap alkalmából van...

Valentin nap alkalmából van aki lenyírta a haját?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez egy jó ajándék a páromnak meddig haza ér? L

febr. 14. 09:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tetszik neked így a hajad? Meghagyod ilyen rövidnek, vagy vissza fogod növeszteni?

febr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyszer jó volt de kicsit hosszabb fazonra vissza növesztem. De maga a géppel való nyíras az marad.
febr. 19. 04:31
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is rövid a hajam, és a páromnak nagyon bejön, pláne amikor ő nyírja le nekem géppel. Most Valentin napra azt találtuk ki, hogy borotválja teljesen simára a fejemet. Nagy élmény volt, iszonyat jót szeretkeztünk utána :)
febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A barátom kedvéért géppel lenyírattam a hajamat lapockáig érőről 1 cm-esre, a frufrum pedig hosszabbra lett hagyva, azt homlokik érőig vágattam le. A frufrum oldalra van fésülve és be van lakkozva.

A hajam színe be lett festve platinaszőkére, és piros szívecskék is lettek bele festve.

Nagyon szeretem ilyen röviden a hajamat! :)

márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14es biztos nagyon boldog lett utána a párod. Mennyire szereted úgy van esély arra hogy vissza növeszted vagy még rövidebb lenne? Privatban esetleg megmutatjuk egymásnak az új frizuránkat?
márc. 2. 13:10
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: (14 vagyok) Nem szeretném megmutatni. Nem fogom visszanöveszteni, sőt még rövidebbre szeretném vágatni. Legközelebb fél centisre fogom vágatni, nullás géppel pedig mintákat fogok belenyíratni. A színét pedig rózsaszínre fogom festetni. A barátom is mondta, hogy tetszene így neki.

Mondtad, hogy a te hajad lent 1 mm-es, fent pedig 3 mm-es lett, de hogy kicsit visszanöveszted, de továbbra is géppel lesz nyírva. Mennyire növeszted vissza?

márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16os marad a 3mm egységesen mindehol.
márc. 4. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!